Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » én így hogyan fogok családi...

én így hogyan fogok családi pótlékot kapni?

Figyelt kérdés
az otp banknál voltam eddig!most nyitottam egy új bankszámlát az Fhb banknál!Írtam a Magyar államkincstárnak hogy az új számlámra kérem májustól a családi pótlékot!ezt a papírt most kedden adtam fel!de csütörtökön kaptam egy levelet tőlük hogy még mellékeljem a személyi igazolványom és a lakcímkártyám másolatát!ezt most adtam fel a póstán!na most viszont 3.-a van és a családi pótlékot nem kaptam meg a régi bankszámlámra!ilyenkor mi a helyzet?póstán fogják küldeni?vagy nem is kapok?
2016. jún. 3. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bankot és kérdezd meg, jobbat nem tudok.
2016. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a bankkal mit érek?nem ők utalják! az fhb-nál azt mondták hogy valószínű hogy amit most kell kapnom azt a régi számlára küldik!mert még azt nem szüntettem meg!de nem küldték oda!akkor mi van?
2016. jún. 3. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Hiánypótlásra tettek, és ha megküldöd amit kértek, utalni fogják az új szamládra.
2016. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!!
2016. jún. 3. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly április óta már nem a MÁK intézi a családi pótlékot.Átkerült az kormányablakhoz.
2016. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kormányablaknál lehet intézni mindent, nem a MÁK-nál, de így is a MÁK -hoz kerül minden, Ők intézik, Ők utalják!

A MÁK-ot hívd fel.

2016. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már megint TE vagy????????

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__csalad..

Jegyezd már meg:az nem pósta,hanem posta!Egyszerű egy lélek lehetsz,az biztos.Arról nem is beszélve,hogy a kérdő,ill.felkiáltó jelen kívül mást nem nagyon ismersz,ami a mondat végi írásjeleket illeti.Létezik ám PONT is.

2016. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!