Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tényleg előbb kapjuk? Mikor?

Tényleg előbb kapjuk? Mikor?

Figyelt kérdés

Ami szeptember 2.-án jönne, azt tényleg előbb kapjuk?

Mert itt a faluban mindenki azt fújja, hogy alig várják, 26.-án jön, abból vesznek tanszereket.

Én már megvettem mindent, van is még pénzem, szóval igazából csak kíváncsi vagyok rá.

Köszi, ha válaszoltok.


2016. aug. 23. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Valóban előbb jön,de 26.-án utalnak.Az pénteki nap.Csak azoknak lesz szombaton rajta,akik olyan banknál vannak,hogy hétvégén is utalnak.Különben csak 29.-én hétfőn lehet levenni a számláról.
2016. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem Rád vonatkoztatom Kérdező, de hány gyereket kell szülni ahhoz, hogy a családi pótlék hamarabbi utalása ilyenfokú izgalmi állapotot teremtsen?
2016. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
MIT????
2016. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
12 ezerből vesznek tanszereket? ja, vagy a semmire szültek négyet és remegve várják a csp-t? úgy persze nehéz. javaslatom az, hogy faluból költözzenek nagyvárosba, és vállaljanak munkát. a munka persze nem egyszerű dolog és általában nem is jó, de hát ez az élet.
2016. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan falu, ahol átlag 4 gyereke van valakinek.... Én sem értem, miért remegnek ennyire, de amíg én nem kerülök hozzájuk hasonló helyzetbe, addig nem is érthetem.
2016. aug. 23. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt az egész éves tervezett az utalásokról.

2016. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
De mit kaptok elobb te nagyon okos?
2016. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Megkaptam ma csp-t számlára.
2016. aug. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!