Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tényleg 20. -án utalják a...

Tényleg 20. -án utalják a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezt olvastam a neten. Hogy 15.-én küldik postán, 20-án pedig a számlákra.

Ez tényleg így van?

Nem ebből élek, ne támadjatok! Pusztán arról van szó, hogy kinéztem valamit a gyereknek, januárban vettem volna meg a családiból ( mert abból minden hónapban neki veszünk valamit), de szuper lenne, ha a fa alatt lehetne neki inkább. Kap ajándékot, nem is kis értékben, de az már nem fért bele most, mert a félretett pénzből nem akarok arra elvenni. De ha jönne a családi, akkor elmegyek, és megveszem neki azt is. Amúgy egy hatalmas babakonyha.

Köszi, ha válaszoltok!


2016. dec. 15. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó! Örülni fog! Köszi!
2016. dec. 15. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a posta hozza, de még nem kaptam meg, azért ebben nem bíznék, ha előbb is adják csak a 2 ünnep között szerintem.

Olyat is olvastam hogy nem lesz előbb, mert úgy jönnek ki a napok hogy 3.-ig kitudják utalni.

2016. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le az ilyenekkel végleg rendes tömeggyártás kellene mindenre az megoldana mindent.
2016. dec. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!