Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most akkor januárban nem fog...

Most akkor januárban nem fog jönni semmi?

Figyelt kérdés

Mert karácsony előtt gondolom a januári családi és gyes jött nem?

De ez elég nagy hülyeség szerintem.



2016. dec. 29. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Amikor elb. tad tetszett, nem?

Akkor most se sírj!

2016. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Nem hülyeség, nem kell elb.ni

2016. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem fog. De elrakhattad volna. Igen, a Kormány nem gondolja át, vagy átgondolja de, hogy sokan simán elköltik az ünnepek előtt.
2016. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem jon fizetes.
2016. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Kepzeld nem. Nem a gyerekeke penzere kene varni ,hanem elkell menni a dolgozni. Hihetetlen,hogy sokan csak emiatt vannak rakattanva arra,hogy gyartsak a kolykoket. Epp ezert nem elek mar Magyarorszagban,mert utalom mar,ahogy az emberek tobbseget is.
2016. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Majd február elején lesz újra utalás
2016. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Néhányan milyen kedvesen és jóindulatúan tudnak válaszolni... Kérdező se olyat nem írt, hogy már rég elköltötte, se olyat, hogy jaj most mit esznek majd a gyerekek. Én nem segélyre szültem, és dolgozom is, de azért nem mindegy, hogy a 3 gyerek után havonta járó több mint 70000 Ft-ot egy hónapban megkapom vagy nem.

Kérdező, jól gondolod, karácsony előtt jött a januárban esedékes gyes és családi, legközelebb februárban kapunk. Igen, szerintem is kicsit hülyeség, mert még mindig vannak olyanok, akik azt hiszik, ez pluszban jön, főleg hogy előfordul, hogy el is terjed hír a dupla családi pótlékról.

2016. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
nem, a decemberi jött, a januári majd februárban. NEhéz megjegyezni, hogy utólag utalnak, tudom...
2016. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
ha gyedet kapsz, az fog jönni rendesen, mert azt nem kaptad meg előre. ha gyest+csp-t, akkor semmi sem jön
2016. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
A nagy FITYISZ jön,hacsak nem dolgozol és kapsz fizut.Talán el kellett volna tenni,de tetszett a nagy lábon élés,mi?!
2016. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!