Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Meg kapom vagy csak 2 hónmapot?

Meg kapom vagy csak 2 hónmapot?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hogy én augusztus 23-án szültem és szeptember 12-én megigényeltem a családi pótlékot és a gyest, de még nem kaptam pénztz egyszer sem. Meg kapom az összes havit vagy csak 2 hónapot?

2017. jan. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

hívd fel őket!!! Már rég érdeklődnöd kellett volna, hiszen szeptemberbe igényelted és január van....

Arra ne várjál,hogy majd ők keresnek mert akkor az életbe nem fogsz pénzt látni!

2017. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hívtam már őket nagyon sokszor de én most arra lennék kíváncsi hogy megkapom e az egészet?
2017. jan. 14. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez arról függ, hogy milyen okból nem utaltak eddig. A baba apukája külföldön dolgozik?
2017. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jogosult vagy rá, akkor igen, mert az igényléstől nézik vissza a max 2 hónapot, nem az utalástól.
2017. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A baba apukája román állampolgár,de ittél már 9 éve és van magyar lakcímkártyája is.

2017. jan. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!