Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Aki postai úton kapja a...

Aki postai úton kapja a CsP-t, az mikor számíthat rá?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam 4-6 munkanap,nos az elég gáz az utalásosokkal szemben szerintem!
2017. jan. 30. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ki kényszerít rá, hogy postán kérd? Nem csak neked lassabb, hanem az államnak is drágább.
2017. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Kit érdekel mi drágább az államnak. Ha kártyára kéri,még pluszna ő fizet,ami megint az államnak megy...

Ha szerdán utalnak,nekünk kártyázóknak csütörtökön van ott, postán hétfő vagx kedd. Ha hétfőn lenne utalád,cdütörtökön jönnr postán.

2017. jan. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Kerd szamlara! Es igen, negyedik munkanap.
2017. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első

Pontosan rogadtul le.....rom fizessen csak ,én meg nem akarom hogy tiltsanak belőle !!Tehát legközelebb ilyen bunkón nem kell irni mert minden embernek meg van az oka miért oda kéri ahova!!

Kedves 2.köszi a mégértésedet!

2017. jan. 31. 07:02
 5/11 A kérdező kommentje:
*rohadtul
2017. jan. 31. 07:03
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Aki postán kapja pont ugyanolyan gyakorisággal kapja, mint aki számlára kéri. Most, hogy mindig 2-án kapod vagy mindig 6-án, nem mindegy?
2017. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Pont igyanannyi napod van elkölteni illetve beosztani, mint azoknak akik bankszámlára kapják. Arról meg nem az áll tehet, hohy tartozást halmoztál fel, és ezért nem tudod kérni számlára.
2017. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

"Miért nektek mindegy hogy idd ki a bilit vagy vidd ki??? "


Az valóban nem mindegy, de hogy egy adott összeget mindig 2-án kapom, vagy mindig 5-én, az igenis mindegy. Amúgy meg nagyon nem illik össze ez a kis beszólásod a "problémával". Hallottad valahol ezt a régi közhelyet, aztán gondolod bejátszod, huu milyen frappáns húzás? :)))

2017. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki mint veti agyat, ugy alussza almat. Naaa? Szep mondas, hasznalni fogod?
2017. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem egyáltalán nem gáz.

Amikor postán kérted akkor is tudtad, hogy a szomszéd Rozika utalással előbb fogja megkapni mint te.

2017. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!