Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Gyáli lakos vagyok, emelt...

Asztalos Szilvia kérdése:

Gyáli lakos vagyok, emelt családit igényelnek de nem tudom hova küldjem a levelet! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Már minden ilyen jellegű igénylést átvesz a Kormányablak is, én is náluk adtam le. Majd ők továbbítják, ahova kell. Menj be a legközelebbibe az összes papírral és segítenek. Ez azért is jó, mert ha lemaradt valami, akkor még ott lehet pótolni a hiányosságot. Én is náluk adtam le legutóbb, igen rövid határidővel megérkezett a határozat. Így postaköltség sincsen, nem kallódik el és biztosan a megfelelő helyre érkeztetik, plusz amikor beadod, kapsz egy elismervényt arról, mikor milyen kérvényt nyújtottál be, így az esetleges hibáknál vagy csúszásoknál könnyen igazolni tudod mit, mikor igényletél, bár nekem még sosem volt erre szükségem.
2017. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettem, én a magasabb összegű családi pótlékra gondoltam, az több papírmunka. Ha arra gondolsz, hogy az egyedülállóság miatti minimálisan több pótlékot igényelnéd, arról elég egy nyilatkozat, hogy mikortól vagy egyedülálló, de azt is leadhatod a kormányablaknál nyugodtan, lényegesen gyorsabb, mintha elpostázod.
2017. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!