Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A Magyar Államkincstártarnak...

A Magyar Államkincstártarnak küldtem egy levelet hogy szeretném masik számlára kapni a csp-t, es most latom h a kormányhivatalnal kell intézni. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Intézd el a kormány hivatalnál, az allamk
2017. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szóval....* az államkincstár max visszair, hogy "oszt?" Mert nem a hatáskörük...
2017. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor fölöslegesen küldtem?Nem fogja átadni a kérésemet?
2017. febr. 15. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, ha küldesz a pizzásnak egy megrendelést 2 adag kínaira az átviszi jófejségből a szomszdba a megrednelést? Ha nem a hatóköre kidobják akukába, vagy iktatják érvénytelen üzenetként, akármi. Mintha annyit írtál volna nekik, hogy "Boldog Szülinapot Eszti néni"

Kibontották, elolvasták, semmi közük hozzá, vége.

Intézd el rendesen.

2017. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt most úgy mondod basszus mintha az életben nem lett volna közük hozzá!Normálisan is lehetne válaszolni!
2017. febr. 15. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem fogja, de magadtól is rájöhettél volna, ha nem bírod a kritikát. :) És ezt tök normálisan mondom.
2017. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kettes :DDDD Hát besírtam! "Oszt?"
2017. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küld el a kormányhivatalnak is, a Mák nem fogja elintézni helyetted. De nem értem, miért nem előtte nézel utána, hogy mégis hova kellene küldeni? Már lassan 2 éve nem a MÁK reszortja a csp meg a gyes. Szóval nem annyira újkeletű dolog.
2017. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
..azért érdekes amit írtok mert én a napokban a MÁK.Ceglédi kirendeltségétől kaptam ez ügyben levelet..
2017. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

...de amúgy tényleg a kormányhivatalok járnak el..más kérdés hogy valszeg ők is a MÁK. felé továbbítják hiszen az adataid ott vannak!! :D

Hát oszt akkor menj be egy kormányhivatalba és próbáld meg elintézni!

2017. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!