Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Augusztusban kapjuk meg a...

Augusztusban kapjuk meg a szeptemberi családipótlékot is?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyen kérdéseket kiírni sőt tudom nagyon sokan utálják is az ilyen kérdéseket. Tudom h minden honap első munkanapján utalnak. Ma belefutottam egy "cikkbe" amibe belevolt írva h mikor utalják a cspt 2017 ben megnyitottam :D és augusztusba olyan 20.-a utánra írta h a szeptemberit is akkor utalják.. Gondolom az iskola kezdés miatt vagy csak egy kamu "hír" ? :) senki ne ertsen felre nem a csaladiból élünk. ;)
2017. júl. 21. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. júl. 21. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Minden évben így van.
2017. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem, hogy tavaly is így volt.
2017. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom.. Hu hat nem emlékszem hogy volt tavaly :D
2017. júl. 21. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Éppen emiatt jó hír a családoknak, hogy az ONYF honlapján található táblázat szerint az idei évben is pár nappal korábban, már augusztus végén megérkezik majd a szeptemberi családi pótlék.


Legközelebb augusztus 1-én utalnak családi pótlékot,

majd augusztus 24-én (postai) és augusztus 25-én (banki) érkezhet meg a következő.

Azt azért érdemes figyelembe vennünk, hogy a fenti időpontok csak tájékoztató jellegűek és azt sem szabad elfelejtenünk, hogy a banki utalás és a postai kifizetés is igénybe vehet néhány napot. A banki utalás általában 1-2 nap alatt érkezik meg, míg a postai kifizetést 4-5 munkanap múlva kaphatjuk meg.

2017. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!