Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Szerintetek mire van a családi...

Szerintetek mire van a családi pótlék?

Figyelt kérdés
És hogy a Szülőnek mire kéne felhasználnia?
2017. aug. 19. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

A gyerekre. Bár a nagyfiam iskolai ebedje nem jön ki belőle, a kicsinek meg kb a pelenka. Szóval nagy bajban lennénk, ha erre alapoztuk volna a gyerekvállalást.

De nem az van, h fogom a családit, és abból csak nekik vásárolok, belemegy a közösbe, és kész.

Már gondolkozunk rajta, h külön számlára kérjük, és hagyjuk rajta, míg felnőnek, de eddig nem csináltuk meg.

2017. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Amire akarja.
2017. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Szabad felhasználású. Ennyi pénz kb tényleg csak pelenkára vagy később 2-3 új ruhára elég. 1 cipőre..

Én egy megtakarítási számla részre vezetem át és gyűlik. Ha gyerekülés, vagy bármi kell, akkor van rá keret mindig.

2017. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkel járó megnövekedett költségekhez való pótló hozzájárulás az állam részéről. Def. szerint.


Bármire ami a gyerekkel kapcsolatban kell. Rezsi, étel, pelenka, ruha... megtakarítás

2017. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az én anyám nem vesz a családiból nekem ruhákat, semmit szó szerint. A családit elteszi "kajára" 400 ezer forint nem elég neki egy hónapra! Mert anyám 200 ezret keres, néha többet is pár ezerrel , apám 170-180 at kap a számlájára. Plusz a nagykoru tesomtol is kapnak 30 ezret plussz 2 gyerekre kap családit és nem hiszem el anyámnak hogy nincs ruhára pénze
2017. aug. 19. 22:39
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

És?

Szíve joga.

Nem a te pénzed és nem kell belőle ruhát vennie.

2017. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
De gondolom másból vesz ruhát, nem járat meztelenül..ugye?
2017. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én veszem magamnak a ruhákat
2017. aug. 19. 22:50
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Dolgozol, vagy miből?
2017. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi a kiadása anyádnak? Számlák, hitel, egyéb? Nekem sem vettek semmit a családiból, abszolút nem rám költötték el, pedig ők megtehették volna. Én a saját gyerekeimnek mindent megveszek amit kell, ami tényleg szükséges. Ruha, játék, vitaminok. Sose számoltam utána hogy ez havonta mennyit jelent, de nem rajtuk spórolok ahogy jó apámék rajtam az biztos.
2017. aug. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!