Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Fiam tartós betegség miatti...

Fiam tartós betegség miatti emelt családi határozata 1 hónap múlva lejár, de csak 2 hónap múlvára kaptam időpontot orvosi kontrollra, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az asszisztensnővel most beszéltem és semmiképpen nem tudnak előbb fogadni bennünket annyira be vannak táblázva.

Az megoldás lehet, hogy írok egy levelet a doktornőnek, melyben részletezem a problémát és kérem a tartós betegség felülbírálását?

Máskor is postán szokta kiküldeni az erről szóló igazolást.

Nem tudom friss szakorvosi vizsgálat nélkül nem lehetséges e igazolást küldeni...


2017. szept. 12. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj az orvossal beszélni telefonon.
2017. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha rendes az orvos ki fogja küldeni az igazolást, ha mégsem, akkor ha mész 2 hónap múlva, figyelj arra, hogy a papírra rá legyen írva, hogy a betegség fennállt már 2 hónappal előtte is és visszamenőleg meg fogod kapni a különbözetet (elméletileg:) )
2017. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Visszakapod a különbözetet. Teljesen korrekt időpont.
2017. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!