Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kaphatok újra árvaellátást?

Kaphatok újra árvaellátást?

Figyelt kérdés

Gimi után elmentem dolgozni, ekkor megszűnt a folyósítás.

Most egyetemen tanulok (nappali). Tudtommal 25 éves korig jár, ha nappali tagozaton tanulok. Itt gyakori kérdéseken olvastam, hogy ha egyszer megszüntették az árvaellátást, akkor újra igényelni nem lehet.


Ha jár még nekem (20 vagyok), akkor hol tudom igényelni? Gondolom a kormányablaknál. De nem találtam a kérvényt, amit ki kell majd nyomtatni.


2017. szept. 25. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Kaphatsz, persze, ha újra megfelelsz a feltételeknek, akkor jár. Ha nappalin jársz, és 20 vagy, akkor kapod. A nyugdíjfolyósító igazgatóság intézi, mivel nyugdíjszerű ellátás. Én is kaptam.
2017. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az igénylésnek mi a pontos menete?

2017. szept. 25. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Bemész a kormányablakba. Megkérdezed az infopultnál, hogy melyik ablakhoz kérj sorszámot ezügyben. Aztán amikor sorra kerülsz, odaülsz az ablakhoz és elmondod, hogy mit szeretnél. Segíteni fognak mindenben.
2017. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!