Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hogyan lehet 90%-os utazási...

Hogyan lehet 90%-os utazási papírt szerezni? Akár gyereknek, akár nekem?

Figyelt kérdés

Úgy tudom általában csak egy pecsételt papírt mutogatnak amire ránéz a sofőr és kész.

Ha valaki megmondaná mi van ezen a papíron én is ki tudnám nyomtatni vállalom érte a felelősséget.


2017. okt. 4. 00:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem pecsételt papírt mutogatnak, hanem egy igazolványt, amit a Mák állít ki, hologrammos, és ez is csak fényképes igazolással érvényes, ha jön az ellenőr akkor elkéri, de a sofőr is ellenőrzi.

Úgy szerezhetsz ilyet, ha elég komoly tartós betegséged van, szóval nem olyan nagy buli. Az meg főleg undorító, hogy ezzel akarsz vissza élni.

2017. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*fényképes igazolvánnyal
2017. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez most olyan volt mint a kamu mozgasserult parkolos matrica..
2017. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Norman Bates ***** válasza:
100%

Arvaellatas melle kaptam ilyet, meghatarozott szamban tudtam hasznalni. Karikak vannak rajta es amikor veszel jegyet (vonat/tavolsagi busz) akkor 1 pecsetet raknak 1 karikaba 50% kedvesmeny, 2x pecsetelnek a 90%ert.

Nem tudod hamisitani, ne is probald.

2017. okt. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem dolgozo szülőnek is jár, aki gyesen van.

De lehet jövedelem függő is.


De pl dolgozo anyának is jár a gyerek után ha abban a varosban lakik ahol dolgozik akkor is, de akkor a munkahely adja

2017. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Amilyen fogyatékos vagy, szerintem kiállítják neked a hivatalosat is.


Tényleg képes lennél ülni okirathamisításért?

2017. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Valóban csak egy papír, amire pecsételnek, nem tűnik különleges papírnak, viszont ha jól emlékszem anno egy papírral igazolnom kellett, hogy jogosult vagyok.
2017. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Én félárva vagyok, nekem ezért járt anno. Undorító vagy, már csak a gondolatért is!
2017. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Gyerekedet felhasználnád ilyen aljadék dologra? Karma, Jóisten? Egyiktől se félsz?
2017. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Norman Bates ***** válasza:
87%
Ez beteg, privatban keri, hogy kuldjem el a sajatomat es o majd hamisitja xD
2017. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!