Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Elmaradt családi pótlékot...

Elmaradt családi pótlékot utalnak hónap közben?

Figyelt kérdés
Most 15.én bírálták el a családi pótlékot 10 hónap után... Számíthatok rá ebben a hónapban vagy csak márciusban?
2018. febr. 16. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Kifejtenéd bővebben?

Minden gyerek már születésétől kapja, nincs ilyen, hogy "elbírálják" a családi pótlékot.

2018. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apuka Ausztriában dolgozik én m.o-n. Így várni kellet hogy vissza küldjék a papírt Ausztriából. Mint utólag kiderült 2 héten belül vissza is küldték, csak elfelejtették elbírálni. (ezt ők mondták) Telefonáltam jó sokat és most sikerült a dolog végre.
2018. febr. 16. 15:22
 3/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem tartom elképzelhetetlennek, mert nekem egyszer tévedésböl kevesebbet küldtek, és miuán rájöttek, h nekem van igazam, nem várták meg a következö utalási idöt. Igaz, az ügyintézö azt mondta, meg fogják várni, végül mégis utaltak hamarabb.
2018. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elvileg simán küldhetik,gyakorlatilag meg majd kiderül.

Nekem a gyesnél volt egy kis kavar, a levélbe amit küldtek írták,hogy ha az ő hibájukból nem lesz elbírálva x ideig (kb 2 hónap) akkor a csúszás miatt 10000ft megfizetésére kötelesek.Volt már kever kavar a 3 gyerek alatt,de eddig ilyet nem kaptam...ennek akár utána érdeklődhetsz mert ők ültek rajta sokáig miután elfelejtették.

2018. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétfő reggel végre megkaptam. Variálni nem akarok, örülök hogy végre kapom. :) köszönöm
2018. febr. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!