Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A húsvét miatt esetleg lehet...

A húsvét miatt esetleg lehet hogy előbb hozza a postás a Cs. P-t?

Figyelt kérdés
Kérem bunkóskodó válaszadók kíméljenek!
2018. márc. 23. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Április 3.-án utalnak.Nem jön előbb.
2018. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú 😢😢
2018. márc. 23. 12:16
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Én is úgy tudom, hogy április 3-án utalnak.

Bár mi a barátnőimmel azt beszéltük, hogy ha O.V. nagyot akarna dobbantani így választás előtt, akkor kiutalnák vagy küldenének a gyerekeknek is Erzsébet utalványt, úgy, mint a nyugdíjasoknak.

Félre ne értsetek, nem sajnálom tőlük, csak azt nem értem ők miért kapnak, a gyerekek miért nem.

Bocsánat a pici offért.

2018. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
O.V nem fog nekünk utalványt adni,az ő hátszele a sok nyugdíjas akiket megvesz bagóért. Én is biztam benne hogy már pénteken megkapjuk a gyessel együtt.
2018. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Aki nem bír spórolni és ésszel költeni főleg gyerek mellett és arra a havi pár ezer forintra vár remegve az meg is érdemli hogy nem jön előbb. Legközelebb talán megfontoltabban kéne költekezni. Az ilyennek gondolom spórolt pénze sincs hogyha valami történik kuncsoroghasson másoktól hogy aztán sose tudja visszaadni... Nem érdekel, hogy bunkó vagyok de felnőtt embertől ez meglehetősen szánalmas ne haragudj, 15 évesen a havi zsebpénzemmel jobban gazdálkodtam.
2018. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Mellesleg azzal amit 3-as írt teljesen egyetértek. Nem értem a nyugdíjasoknak miért jár több szinte mindig mindenből amikor a gyerekeknek legalább akkora szüksége lenne rá. Kicsit igazságtalan.
2018. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Mar volt errol kerdes.

Nem jon elobb. Fizetest sem kapok elobb.

2018. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Félre ne értsetek, nem sajnálom tőlük, csak azt nem értem ők miért kapnak, a gyerekek miért nem.


Mert a legtöbb nyugdíjas végigdolgozta az életét, míg a legtöbb ember aki a csp-t meg a gyest várja, nem dolgozott egy napot se, így mi jogon járna nekik még több segély? Így is többet kapnak mint járnia kéne.

2018. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mi gyerekesek nem számítunk a nyugdíjasok igen nekik kell új ruhákat venniük

Meg csomó cuccot venni ,meg kaját mint nekünk a gyerekeknek!!

2018. márc. 23. 18:43
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Miert nem szamitunk?!?! Kapunk tamogatast mi is. Undorito ez a hozzaallas😬😈
2018. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!