Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Vajon angliaba mennyi a...

Titkos963 kérdése:

Vajon angliaba mennyi a családi pótlék 2 gyerekre. Is hogy működik ott a családi pótlék?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 08:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
137 font havonta, mi hogy működik rajta?
2018. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Minden gyermek után jár vagy csak aki dolgozik.(úgy hallottam hogy egy héten 2 jár)
2018. máj. 6. 10:05
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Megnézed hivatalos oldalt.


Segitek : google - child benefit

2018. máj. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Na te is ingyenélőnek, a segélykéért mész ki?


Amúgy igen, a munkanélkülieknek is jár, bár ebből a pénzből nem fogsz tudni megélni, kb annyit ér mint itt magyarországon, kb a havi pelenka-tápszer.

2018. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

csak ugy megjegyzem nem olyan könnyű ezeket megkapni... arrol nem beszélve ,hogy kőkemény feltételek is vannak ... kb elvesztem ezek rengetegében .. ugy ,hogy honapokkal ezelőtt elkezdtem utána nézni ,hogy mire szülök addigra képbe legyek ..

plusz igazuk van .. ebből megélni nem kell. ..

2018. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Heti 20£ az elso gyerekre , 13 £ a masodikra.


Hogy kepben legyel: egy doboz tapszer 10-15 £ ( itt nincs olyan, hogy receptre adnak )

Egy csomag 33 db os Pampers 8 £.


Ugyhogy a child benefit a tapszerre es a pelenkara SEM eleg.

2018. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szilágyi Bernadett válasza:
A dolgozó gyerek után szerintem nem jár...nem ártana úgy fogalmazni, hogy abból ne más értelmű mondat legyen.
2018. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
30%

Kimennél, de mindjárt a családi pótlék érdekel? Nem Lakatosnak vagy Kalányosnak hívnak véletlenül?

A jó életbe.. Mindjárt az ingyen pénzen jár az esze a sok idiótának..

2018. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A8-as válaszadó ráérzett "problémádra"...de a Kalányos és hasonlók Kanadába szoktak menni..../igaz úgy tudom hogy már onnét kitiltották őket.../ !
2018. máj. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyenek miatt van rossz híre kint a DOLGOZNI AKARÓ magyar embernek is.


Én mindenhol beszüntetném az ingyen segélyt, aki enni akar dolgozzon meg érte, ne én és a többi dolgozó ember tartsa el őket az adójából.

2018. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!