Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi idő a családi potlék...

Mennyi idő a családi potlék elbírálása?

Figyelt kérdés
19 évesm nappali tagozatos diák vagyok. kb. 2-3hete igenyeltük ujra mivel csak ugy random elvették.
2018. júl. 11. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
terhes vagy és közép iskolás vagy? ha jársz suliba tanulsz,eg keveset hiányoztál osztályozhato vagy akkor nem veheték volna el. 2-3 hét
2018. júl. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap volt a lányom után. Ügyfélkapun igényeltem.
2018. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 30 nap a maximum elbírálási idő, de nem szoktak annyit ülni rajta. Az sem mindegy hol nyújtottad be, ügyfélkapun a leggyorsabb, kormányablaknál is viszonylag hamar megvan, postai úton a leghosszabb. Random nem veszik el, vagy nem igazoltátok a tanulói jogviszony folytonosságát, ami ugye már 19 évesen nem alap, vagy egyéb homokszem került a gépezetbe. Mióta a nagyfiam nem tanköteles, külön kérés nélkül minden évben leadom az igazolást a kormányablakban, külön kérés nélkül, biztos ami biztos alapon, így folytonos az ellátásunk, ő is 19 lesz. Hó közben is elutalják, de ha közel esik az elbírálási idő a következő utalási naphoz, akkor már általában avval együtt érkezik, de mivel még csak 11-e van, valószínűleg hóközivel elutalják, nem várják meg az augusztust, ha mégis visszamenőleg is megkapod.
2018. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes. es kozep iskolaba jarok
2018. júl. 11. 21:25
 5/8 A kérdező kommentje:
rossz kategoriat adtam meg valoszinuleg elnezest :/
2018. júl. 11. 21:27
 6/8 A kérdező kommentje:
ebben a fel evben 2 dik alkalom hogy csak megvonják nincsen egy barab igazolatlan orat sem 3 honapja volt ujra igenyelve
2018. júl. 11. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel indokolják a "megvonást"?
2018. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pont ez az h semmi határozat vagy értesités. eppen hogy vissza kaptam el is vették. három hónapit utaltak ki egyszerre 53 e körül kaptam meg egyszer kétszer es utanna megint nem kaptam kethónapig plusz ez a hónap
2018. júl. 12. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!