Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Gyed èrkezik ma azoknak is...

Fritty kérdése:

Gyed èrkezik ma azoknak is akik egyházi iskolában dolgoznak? Azaz nem közvetlenül az állam utal nekik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem családi pótlèk tèmában kellett volna írni... Nekünk a titkárnő azt mondta hogy hiába mondta be a tv, irta meg az ujság hogy ma jön a Gyed ránk ez nem biztos hogy vonatkozik mert nekünk a munkáltató utal. Valaki aki toppon van ebben a tèmában?

2018. aug. 27. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a munkáltató utal de az 9-én jön mindig, ha hétvége, akkor előző pénteken. Akkor is, ha csp-t hamarabb utalnak. Én a fizetésem is mindig ekkor kaptam.
2018. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a csp, gyes, gyet érkezik ma. A csed, gyed a megszokott időben, függetlenül attól, hogy az OEP v. munkahely utalja.
2018. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Èrtem. Nekem is fizetès napon szokott jönni a gyed is csak megörültem hogy hátha ma megkapom.de akkor nem remènykedem
2018. aug. 27. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!