Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlékot egyszerre...

Családi pótlékot egyszerre küldik a Gyessel?

Figyelt kérdés
November 5ig gyedet kaptam, november 6tól gyest. Ma jött a számlámra 38 ezer forint. Ez ha a kettő együtt akkor kevés, nem? Vagy most újra kellett volna igényelni igy a családi pótlékot, hogy kapjam? Nekem a családi 13.700 mert egyedül nevelem a fiam, a gyes meg ugye 25ezer valamennyi, de mivel 5 nap még gyed volt igy kicsit több kéne, hogy legyen úgy tudom.

2018. dec. 3. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyes és a családi együtt jön, mert mind a kettőt az Államkincstár utalja. A gyed az OEP-től jön, azt külön fogod a napokban kapni. Amit kaptál a gyes+csp.
2018. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól utalták, az 5 nap gyedet kapod külön.
2018. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Közben eszembe jutott, hogy a Gyedet a munkáltató küldte. Akkor az majd együtt jön a fizetéssel. Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!