Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Vajon most is rajta lesz a...

Vajon most is rajta lesz a családi pénteken?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem.
2019. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Neten azt írják elsején utalják/küldik ki. Ha a bankok gyorsan dolgoznak akkor szerintem igen. Akik postán kapják szólnál más kérdés, ott nem hinném.
2019. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg nem, akkor hetfon.
2019. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy nem. Februárban nem véletlen volt rajta 1-jén. Hivatalosan számlára minden hónap 5-ig kell megérkezni. Hétfőn 4-dike lesz, úgyhogy időben lesznek akkor is. Február kivételes alkalom volt, mivel januárban nem volt utalás. Én akkor is meglepődtem és most pénteken még jobban meglepődök, ha rajta lesz.
2019. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam valahol, hogy most már azonnali utalás van.
2019. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3vagyok, Na legalabb ez egy ertelmes magyarazat volt 4es. En sosem astam bele magam, mert tokmindegy hogy elseje vagy negyedike.. (legalabbis nekem) igy azt sem tudtam, h otodikeig kell. Meg elozo honapban vmelyik kismamacsoportban azt irtak valami új (banki) szabaly miatt jott elobb, de ezt inkabb elhiszem. Koosz
2019. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Idáig egyik évben sem érdekelte őket, hogy januárban nek volt csp, miért kezdték volna most el játszani a jótündért? Valószínűleg az azonnali utalás a kulcs.
2019. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nincs rajta. Akkor hétfő.
2019. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy érdekel-e valakit, de leírom, hátha valakinek hasznos lesz.

Zala megye, OTP. Még nincs rajt.

Szerintem hétfőn lesz. Bár én eleve úgy gondoltam, hogy csak hétfőn lesz.

2019. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, hogy még csak teszt időszaka van az azonnali utalásnak és júliustól várható, hogy be is állnak.
2019. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!