Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék

A kérdés

Múlthéten hétfőn adtam fel postán a csaladi es gyes nyomtatványokat Holnap megkaphatom az összeget? Vagy ha hiánypótlás kellett volna azt már küldtek volna?

Keress kérdéseket hasonló témákban: családi pótlék, kb mennyi idő

ápr. 1. 17:39  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! En a kormanyablaknal adtam be szemelyesen a csaladi+gyes+egyszersnyasagit. A csaladit utaltak rendesen idoben, az egyszeranyasagit igenyles utan a 3.munkanapon kaptam meg. A gyesnel volt hianypotlas de azt 2 het mulva kuldtek ki.. azt meg 2 honapot kaptam egyszerre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 1. 17:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És fénymásolat volt a pótlás vagy rosszul kitöltött papir?

# 2/3Időpont ápr. 1. 18:52 Privát üzenet
Nem tettem egy X -et oda :/ hogy reszesultem e korabban mas tamogatasban vagy mi volt.. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 1. 19:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan kaphatom meg személyesen a nyomtatványokat?
Ha a hiánypótlás nem történik meg időben akkor megszüntetik az eljárást, ha igen akkor mi a teendő, visszamenőleg még kaphatom?
Hol találom meg a MÁK oldalán a gyes és a csp igényléséhez szükséges nyomtatványokat? Már mindent végigkattintgattam, sehol nem találom.
Csp-t hiánypótlás után mennyivel utalják?
2 hete szültem, hogyan kell igényelni a családi pótlékot és az egyszeri anyasági támogatást? Honnan tudom letölteni a nyomtatványokat?
Hol tudom letölteni ezeket a nyomtatványokat ezek a dokumentumok kellenének?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Családi pótlék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!