Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék

A kérdés

Még postán fogon kapni vagy ebben a hónapban nem kapok semmit?

Márciusban postáról átkértem számlára a gyerekekre járó családi pótlékot. Áprilisban postán kaptam még, és ebben a hónapban sem kaptam még számlára. Postán fog jönni? És a következő már vajon számlára fog jönni?

máj. 5. 09:17  Privát üzenet  

A válasz

Ha most sem kaptad meg számlára, akkor valószínüleg valami nem sikerült, elkeveredett az igènyed, vagy ilyesmi. Èrdeklődj utána mi a helyzet.

Èn annak idejèn másik bankszámlaszámra váltottam, ès utána a következő esedèkessègkor már az újra kaptam.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 6. 23:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A 26. napon teszteltem, mert furcsán nem éreztem semmit, amit egyébként szoktam. Eszek méhpempőt is ebben a hónapban, nem tudom, hogy az tudja-e befolyásolni, de szerintem ma...
Mit vegyünk a babának, hogy a születése utáni első két hónapban ne kelljen semmit? Ti mivel várjátok a babátokat?
3 éves lesz a jövő hónapban a lányom. Már egy hete fájdogált a gátsebem, de ma ülni sem tudok. Megnéztem és nem aranyér, hanem bedagadt a heg. Mit csináljak vele? Popsikrémmel...
Ki mikor kezdett vásárolni a babának? Ki mennyire hisz a babonában, hogy nem szabad venni semmit csak majd az utolsó hónapban? Kinek mi a tapasztalata?
Norcolut, és Clostilbegyt tablettát írt fel a nőgyógyász, mivel ebben a hónapban valószínű hogy nem volt peteérésem. Ciklusaim 32 naposak általában, most vagyok a 17. napon. Uh-n...
Az lenne s kérdésem hogy minden hónapban érzem mikor peteéres van fáj a mellém a hasam stb. most pete éres időszakban vagyok de semmit nemérzek. Miért van ez?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Családi pótlék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!