Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt mar valaki hasonlo...

Volt mar valaki hasonlo helyzetben, ha igen, hogy oldottatok meg? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
Parommal 8 eve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymast. Ö 35 en 31 eves vagyok. Sok mindenen keresztül mentünk, amik csak megerösitettek a kapcsolatunkat. Most ott tartunk, hogy ö mar hamarosan szeretne gyereket en viszont meg nem, söt egyaltalan nem vagyok biztos benne, hogy valaha szeretnek. Mondtam neki ezt, de ö ugy gondolja, hogy nem normalis, ha egy nö nem akar gyereket. Az lenne a kerdesem, hogy aki volt mar hasonlo helyzetben, az hogy oldotta meg vegül? (Kerem a kioktato kommenteket mellözni, ez egy nehez tema, ne vessünk követ egymasra) Köszönöm a valaszokat!
2019. júl. 26. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm volt ilyen helyzetben. Az egyik fél akart gyereket, a másik nem. Egyik sem tudott lemondani a saját tervéről, megbeszélték és szépen mentek a maguk útján. Idővel találtak olyan társat, akivel közös volt a tervük. Ez nem olyan dolog amiről lemond az ember ha vágyik rá.
2019. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

En terhesség előtt, 7 eve voltam egyutt a férjemmel. Összeházasodtunk, de en meg nem akartam volna gyereket, pont jol ereztem magam az életemben. Igazából mindenünk addigra lett meg. O meg azon az elven volt, hogy meg van mindenünk, összeházasodtunk, es jöhet a gyerek

Elkezdtünk próbálkozni, es álmomban nem gondoltam, hogy olyan hamar összejön. Kicsit csalódott voltam, hogy miert. Aztan utaltam a terhességem, csak nyug volt. Majd megszületett tavaly a fiunk, es majdnem depressziós lettem. Jártam kezelésre 2 hónapig. Eeeees most, a vilag osszes kincsiért se adnám!!! Megszoktam, hogy anya vagyok, belerázódtam. Nehez volt az eleje, es nagy lelkiismeretfurdalasom van, hogy milyen is voltam akkor.

2019. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ertem elsö, ment is a zöld, de az az igazsag, hogy nem tudom elkepzelni nelküle az eletem es szerintem ezzel ö is igy van. Viszont valamelyikünknek döntenie kell majd. Tudom, ez igy sehogysem jo. Egesz eletemben tudtam, hogy mit akarok, mi lesz a következmeny. Most nem, ez mar tul sok nekem.
2019. júl. 26. 09:28
 4/16 A kérdező kommentje:
Jo ilyet hallani masodik. Örülök, az örömötöknek!
2019. júl. 26. 09:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

2 dolgot tehetsz

1 bevállalod és szülsz

2 szakitotok

Azt nem várhatod tőle, hogy ne legyen gyereke miattad, ez sokkal nagyobb dolog ennél, egész életedben hallgathatnád tőle.

2019. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Szeretni valakit nem azt jelenti hogy egymást nézitek, hanem hogy egy irányba néztek.

Nálam jobban senki nem imádja a férjét, 15 éve élünk boldog házasságban de ha nem akart volna gyereket biztosan kerestem volna olyat, aki akar. Szerencsére van 3 és gondolkodunk a negyediken tehát nincs ilyen probléma, de mi az első évben amikor megismerkedtünk, tisztáztuk ezt. Nálatok 8 évig nem derült ki, hogy egy ennyire fontos kérdésben nem ugyanaz az elképzelésetek?

2019. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os. Korabban ö sem akart, de aztan benne megvaltozott valami, bennem meg nem.
2019. júl. 26. 09:52
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a legtöbb válásnak ez az oka. Az emberek változnak, ha egy irányba az jó, ha nem egy irányba akkor sok lesz a konfliktus idővel.

Egyetértek a kicsit nyers 5össel. Vagy bevállalod és szülsz, vagy szül neki más. Szerintem sem fog lemondani a gyerekről ha tényleg szeretné, egyszerűen boldogtalan lenne egy életen át. Azt meg te sem akarod ha szereted.

2019. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen kérdező, sokszor változnak az emberek. Hol közös a cél, hol nem. Ha nem, akkor el kell engedni egymást.
2019. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Ez igy van. Valtozik az ember es lehet, hogy par ev mulva en is mashogy latom majd. Inkabb csak az remiszt meg, hogy eddig meg sosem ereztem, hogy gyermeket akarok. Na majd kiderül.
2019. júl. 26. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!