Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vinnem kell magammal a majdnem...

Vinnem kell magammal a majdnem 2 és fèl éves lányomat?!

Figyelt kérdés
Háziorvosi felülvizsgálatra hivtak 20 hetes terhesen megyek majd. Az Nagyon kellemetlen ha a kislányomat magammal viszem? Férjem aznap nappalos lesz így nem tud vele itthon lenni, anyumèknak is pont dolguk lesz. Nem fog "beszolni" az orvos ha jön velem?
2019. júl. 29. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kellemetlen? Szerinted hányan és hány helyre (ovos, bank, biztosító, stb.) mennek pici gyerekkel, mert nincs más, aki vigyázzon rá? Én is vittem a nagyon terhesen nem egyszer a háziorvoshoz, nagyon örült neki, hogy látja!
2019. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*nagyoT
2019. júl. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Orvosa válogatja. Én kb 2 hete voltam a dokinál, mondtam anyumnak, vigyázzon a kislányra, míg bemegyek, de erősködött, hogy jön ő is, mert kell neki recept. Mikor az orvos meglátta gyerekkel a kezében, konkrétan kizavarta, nemhogy a rendelőből, még a váróból is, pedig rajtunk kívül 3-an voltak bent.
2019. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

3!


Ez kamu. Miért zavarná ki a váróból ? Egyértelmű, hogy ha van aki felügyeljen a gyerekre, akkor az ne menjen be a vizsgálóba-jonsok esze van amúgy anyádnak, de mindegy- váróban viszont az ül, aki akar

2019. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Betegség miatt influenza szezonban kellett vinnem magammal az 5 ho körüli fiamat háziorvoshoz. Előtte oda telefonáltam, azt kertek, higy ha odaerek meg a rendelő elől telefonálnak. Jött az aszisztens kinyitotta az EKG szobát és ott vártunk míg sorra kerültünk, akkor is az orvos jött át oda. Nekem ez nagyon jól eső gesztus volt, hogy nem kellett a betegek között várakozni.


Amikor meg tudom oldani, akkor nem viszem, de volt több eset, amikor vinnem kellett.

2019. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
#4 Egyáltalán nem kamu, nem tudom, miért kéne ilyet kamuznom. Biztos jobb lenne tőle a napom. De mindegy, te biztos ott voltál. Azért zavarta ki, mert hogy az ilyen kicsiknek még nem olyan fejlett az immunrendszerük, és nem kéne mindent elkapniuk. Én mindtam anyámnak már az elején, hogy várjon kint, menjen vele sétálni, de csak nem nem nem. Hát jó, bementünk, az orvos rám ripakodott, hogy azonnal vigyük ki, anyum kiment a váróba, az orvos meg kizavart, hogy mondjam meg, hogy az udvarra menjen ki, és hogy nem tudja, hogy is gondoltuk...
2019. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Figyelj, a tapasztalatomat osztottam meg, hogy a kérdezőt ne érje váratlanul, ha esetleg ilyesmi történik. Hiszed vagy sem, innentől nem érdekel, nem is a te kérdésedre válaszoltam, majd a kérdező eldönti, hogy számára mit ér a válaszom. Pontozz le nyugodtan, az sem érdekel, nem szoktam hazudozni!
2019. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is vittem legutóbb. Meg lett hallgatva a macijának a szíve, ennyi történt. Mondjuk az én háziorvosomhoz csak vénasszonyok járnak vérnyomáscsökkentőt íratni.
2019. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!