Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cysta 54mmről 56mm szerintetek...

Cysta 54mmről 56mm szerintetek mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál egy hete pozitívat teszteltem azt hittem baba.. Hát nem akkor megállapította hogy cystám van. Adott gyogyszert megjott szerdád. Ma elmentem szentesre józsa dokihoz megnézte ő is. De már 56..volt.kérdezte van e a családba emlőrák vagy méhnyakrák.. Mondtam hogy nen tudok róla. (örökbefogadott vagyok igy nen tudok semmit, az öcsémnek volt hererákja azt megműtötték de már gyomrában van daganat). Nem tudom mi vár rám ezek után. Azt mondta várjam meg a következő mensest és aztán menjek vissza ha elmúlt. Többet nem mondott.. Hogy mi lesz én meg a sokkban nen is kérdeztem rá. Akinek volt már ilyen azleírná hogy mi volt? Sokat segítene... Teljesen magam alatt vagyok 😞 szeretnénk még babát... De most ez ugye tárgytalan amig a cysta meg van.... Valakinek esetleg valami tanács?
2019. júl. 30. 02:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!