Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem adja a nevét az apa?

Miért nem adja a nevét az apa?

Figyelt kérdés

Párom gyereket akar, de nem akarja a nevére venni.

(Már van neki 4 gyereke, ő maga neveli őket.)


Valakinek van valami ötlete, hogy miért?



2019. júl. 30. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem akarja az 5.-et is ő nevelni, ha lelépnél...


Magyarázd el neki, hogy ez nem így működik.

Lehet a te neveden, és ugyanúgy ő az apa.

2019. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én magam sem szeretem a nevem. Ronda.

A gyereket meg ő akarja jobban.

2019. júl. 30. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az az ötletem, hogy TŐLE kérdezd meg.

Ő nyilván tudja, miért teszi. Mi nem is ismerünk titeket, honnan tudnánk?

2019. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor talán őt kellene megkérdezned, miért nem adja a nevét az 5. gyerekéhez.
2019. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tök mindegy, mert ha csak ő akarja a gyereket, te meg nem és ő még a nevére se hajlandó venni, akkor nem kell neki szülni - úgyis van már neki négy....
2019. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És igen, egy újabb csodás, felnőtt, kommunikációképes, végtelenül őszinte kapcsolatba fog gyerek születni.... olyan felemelő ilyet látni... ja, várjunk csak...
2019. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Marmint azt nem akarja, hogy az ő vezetéknevét viselje, vagy nem akar apaságit csináltatni?
2019. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem tőle kérdezed...? Ne haragudj, de nekünk, normális/jó kapcsolatban/házasságban élőknek totál nevetséges már a gondolat is, h ilyesmit nem tudsz/nem akarsz/fhaxtudja megbeszélni a leendő gyereked apjával... ez nonszensz. Amíg nem sikerül a kapcsolatodat normális szintre emelni - értsd; mindent, és még minden mást IS elmondhatok, megbeszélhetek a leendő gyerekem apjával (ez az alap!)- , addig nem tervezünk gyereket... aztán majd jön a “férjem nem veszi ki a részét a babucikázásból/házimunkából/családi életből, de persze csak a szülés után változott meg, semmi előjel nem volt (😂😂😂), most micsinájjjaaaaak.....???!!!
2019. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
U.i.; ez a jövőd. (Utolsó voltam)
2019. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Tudod ki szülne neki

....

2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!