Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szüléstől eltorzul, csúnya...

Szüléstől eltorzul, csúnya lesz a punci?

Figyelt kérdés
2019. júl. 31. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szülékor/után biztos. Aztán vagy normális lesz vagy nem.
2019. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem torzult...


Az elsőnek 5 nap után néztem meg

2019. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Az elsőnél nem. A másodiknál nagyon csúnya volt utánay mert sokkal nagyobb volt a gátmetszésem, utána nem jött ki a lepény, toltak a műtőbe, de még ott is csak nagy nehezen szedték ki, szóval igen, utána még hetekig torz volt, duzzadt és fájt. És ahhoz képest csodálatosan varrtak, ésalig látszik és visszaállt olyanra, amilyen volt.
2019. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Kétszer szültem hüvelyi úton ugyan olyan mint előtte.
2019. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
2-szer szültem, olyan mint előtte a gátmetszés vonala halványan látszik de, azon kívül nem változott szerencsére.
2019. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Bírom hogy gyk-n minden nő pi..ja ugyanolyan szülés után is. A rengeteg hüvelyplasztikat meg biztos viccből csinálják.
2019. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
hát az enyém baromira nem olyan. A hüvelyem nem lett tágabb, de a gátmetszésem helye még 20 év után is csúnya, vörös heg, minden alkalom után kicsit bereped és vérzik (sajnos szétnyílt, újra kellett varrni hegkimetszés után).
2019. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem tök mindegy másoké milyen?? Van, akinek nem olyan mint előtte, van akinek meg igen.

Nekem pl.az első kettő után ugyanolyan volt(ugyanaz az orvos mindkétszer) , a harmadiknál meg jól megszívtam, mert egy hentes vágott-varrt, na ez már nem úgy nézett ki, meg is műttettem.

Méretileg nem változott, csak hát a látvány az valami borzasztó volt.

2019. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem jó ronda lett. Sötét lett, szinte fekete belül a nagy szemérem ajkak, a kicsik is, megnyúltak a kis szemérem ajkak, hát ronda na. Férjem nem panaszkodik rá, azt mondja neki jó így is, de szerintem nagyon gáz!!!!
2019. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
Én meg nem nézegettem ,se az elsö után se harmadik után.
2019. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!