Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukák! Leírnátok...

Kedves anyukák! Leírnátok nekem milyen volt a szülés utáni első menzeszetek?

Figyelt kérdés

Nyolc hónapja szültem, tegnap óta barna folyásom van. Egyáltalán nem olyan mint egy menzesz de erős folyás és sötétbarna.

Nem fáj semmim, menzeszhez még csak nem is hasonlít. Mi lehet ez? Tegnap óta már nem olyan erős (bocsi hogy ilyen részletesen kitérek) csak törlésnél látszik valami.

Egyébként még aktívan szoptatok, 6 óránál több még nem maradt ki két cicizés között.

Köszönöm a segítségeteket.



#szoptatás #barna folyás #folyás #menzesz #Szoptatás utáni menzesz
2019. aug. 1. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első kb 5 héttel szülés után jött meg. Az csak maszatolás volt kb egy napig. A következő már napra pontosan érkezett meg brutal görcsöket okozva és iszonyú erős vérzésem volt. Így zajlott a következő kb 3 is. Azóta olyan mint szülés előtt.
2019. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első ilyen volt mint neked


Barna folyás

1-2 h piros


Majd barna



1 napos volt



Rá 45 nap jött ugyanúgy mint rég, nem lett erősebb sem, pedig sokan ilyen tapasztalatot osztottak meg.

Ahogy rég 4 napig tartott, utolsó nap csak tisztasági kell, mini tampon elég volt.


Következő 28 napra ugyanígy, utána 26 nap


Aztán nekem nem jött, mert pozitív lett a teszt 😍

2019. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez az "első" és kb egy hónap múlva rendesen megjön?!
2019. aug. 1. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki velem együtt szült ugyanígy volt,mint én


Úgyh lehet

2019. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Brutális. Azt hittem, elvérzek. Szoptattam,8 hónapra jött meg szülés után. Nagyon görcsöltem, és erős vérzésem volt.


Pedig alapból erős, és hosszú is, 8 napos 12 éves korom óta.

2019. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6. héten jött meg, teljesen normális volt, mint szokott azelőtt. Azóta is rendszeres és olyan, amilyennek lennie kell.
2019. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szülés előtt voltam mindig nagyon nagyon rosszul. Szülés után meg se éreztem, azóta is ha kellemetlen a görcsölés veszek be egy fájdalomcsillapítót (előtte már orvos álltál felírt gyulladáscsökkentő gyógyszerekkel voltam csak munkaképes pl) viszont a mennyiség az brutális volt. Aztán az is rendeződött kb a 4-5 ciklusra. Viszont pms-nek előjött a hisztéria, nem tudom más szóval leírni. 2-3 nappal előtte durva hangulatingadozás, fűbe-fába bele tudok kötni, nagyon kellemetlen, mert hiába tudom, olyankor vörös köd van az agyamon.
2019. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!