Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tudnék minnél több...

Hogy tudnék minnél több gyerektartást kicsikarni?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt összefekudtem egy sraccal es terhes lettem. Ő azt akarta hogy vetessem el, adott rá pénzt is, de nem tettem meg. Amikor megszületett a gyerek küldtem fotót de felénk se néz, azt feltételezte, hogy nem tőle van a gyerek, mert hogy volt nekem akkor is párom (megjegyzésekket hanyagolni, kösz)

a gyereket nevere nem akarja venni, gyerektartást se fizet, az apja helyett a parom gondoskodik a lányunkról. Most sikerult elvegeztetni a dns tesztet ami kimutatta, hogy ő az apa, de még mindig nem akarja elfogadni. Írtam a mennyasszonyának, hogy tudja meg milyen kcsggel van egyutt, erre a nő csak annyit mondott hogy menjek nyugodtan bírosagra (normális ez??)

A srác azzal védekezik hogy 6 órás minimálbéres fizetése van, abból mennyit ítélne gyerektartásra a bíróság? Hogy lehetne növelni az összeget? Ugye a bíróságon nem fogják nézni hogy az élettársam gondoskodik a gyerekről? (Az én nevem van amúgy a gyerek)


2019. aug. 2. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, miért akartad rákényszeríteni a gyereket, ha ő nem akarta. Kb. 20-30 ezer Ft-ra számíthatsz. Egyébként hogy ment bele a DNS tesztbe, ha ennyire tagad?
2019. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván troll sztori és abból se az erősebb fajta, ezer sebből vérzik. Nem baj, 1 hónap és kezdődik az iskola. Remélem, jársz valahova, hogy aztán ne itt tarts jövő ilyenkor is!
2019. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Te mutatodnbe a srác mensasszonsanak azt az embert, akivel te léptél félre? Én anyaként őszintén szólva, nem adnék neked semmit a pasi helyében. Edd meg amit főztél...
2019. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

úgy ment bele hogy azt mondtam neki ha nem öve a gyerek akkor nyilván nem lesz okom baszogatni miatta.

azért csesztetem vele mert megérdemli amiert kocsog volt

2019. aug. 2. 13:53
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Hat te is megered a penzed.. Egy pillanatig nem tudlak sajnalni. Remelem nem sokat fogsz nyerni a szituacion. A parod gondoskodik a gyerekrol, ennek elegnek kellene lennie. A menyasszony helyeben ugyanezt tettem volna.
2019. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Szóval gerinctelen féreg módjára félreb*asztál és megcsaltad a párodat ezzel a sráccal, de persze védekezni nem voltatok képesek, majd most vered a tam-tamot, hogy ő a k*öcsög és irkálsz a menyasszonyának?! Hát meg is érdemled!! Te meg egy cafka vagy, nem tudom az mennyivel jobb. Menyasszonya helyében úgy elküldtelek volna a bús p*icsába, hogy nem állsz meg a lábadon. Undorító komolyan. Mit vártál, a srác majd a boldogságtól kicsattanva veled marad és nevelgeti a gyereket, akit nem akart?! Ennyi ésszel szabadlábon lenni, huhh... Meg is érdemled egyébként, nem tudlak sajnálni, undorító vagy te is.
2019. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen, a parom gondoskodik róla,az igazi apja meg kibujik a felelosseg alol es csak rohog! a mennyasszonyanak joga volt tudni, hogy milyen alakkal akarja ösdzekotni az eletet, de ugy latszik őt nem zavarja a dolog.

Én probaltam normalisan veluk, hogy fizessen gyerektartást, de kibújt a felelőség alól, magátol nem volt hajlandó, még most is tagad pedig ott a teszt, akkor majd a bíróság kötelezi

2019. aug. 2. 14:06
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Bíróságon állapítják meg a gyerektartás mértékét. A bejelentett fizuja alapján. Megítélnek majd kb. 10 ezret.


Hányingerkeltő amit csinálsz! Írtál a menyasszonyának, mégis minek? "milyen kcsggel van egyutt," mondja ez azt, aki félrekefélt.


Pasik! Húzzatok gumit, ne bízzatok abban, hogy a nő tablettát szed, vagy bármi mást!

2019. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Ő köcsög azt mondod, akkor te mi vagy?


Az apja helyett a párod gondoskodik a gyerekről..őszintén, egyáltalán engednéd neki, hogy foglalkozzon vele?!


A pénzt amit az abortuszra adott azért gondolom elköltötted magadra.


Azon se lepődnék meg, ha azt hazudtad volna neki, hogy védekezel, közben meg nem :))))


Ahelyett hogy irogatsz a srác menyasszonyának, remélve hogy elhagyja, összetehetnéd a két kezedet, hogy a párod annak ellenére veled maradt, hogy ekkora rbnc vagy, és ráadásul még a gyerekről is gondoskodik. Hagyd békén azt a szerencsétlen srácot, nem akarta a gyereket, de te megtartottad, és még követelőznél is...

2019. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

??? Kérésedre a párod melletti kufírcolásra vonatkozó megjegyzéseket hanyagolom, ám van még egy-két kérdés, amin gondolkodhatnál. "...összefeküdtem egy sráccal..."Tehát nem terveztél vele gyereket, mégse védekeztél. A terhesség lehetősége benne volt a pakliban. Feltehetően betöltötted már a tízet akkoriban, tehát tudhattad, hogy te leszel terhes, nem ő, mégse akadályoztad meg. Ő egyértelműen jelezte, hogy köszöni szépen, nem kér a gyerekből. Te annak ellenére elfogadtad a pénzt, hogy nem fordítottad abortuszra.

Azóta találtál végre egy madarat, aki gondoskodik a gyerekedről, de neked az nem elég, 2 pasit akarsz fejni.

Őszintén? Egy forint nem járna neked, ilyen hozzáállással még neked kéne fizetni. Szerencsédre nem én vagyok a bíró, így meg fognak ítélni gyerektartást, de messze nem annyit, amennyit te szeretnél. De, a bíróság figyelembe veszi, hogy az élettársád gondoskodik a gyerekről, de ez a biológiai apát nem mentesíti a fizetés alól. (Kivéve, ha az új pároddal összeházasodtok és a férj örökbefogadja a gyereket. De ez nálad gondolom nem áll fenn, csak pénztárcákat gyűjtesz, nem férjet.)Ja, még valami, ha az apának új kapcsolatába új gyerek születik, azt is figyelembe veszi a bíróság. Ez téged megint rosszul érinthet, próbálj időben felkészülni rá.

2019. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!