Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy anyagi gondok miatt nem vállalhatunk gyermeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem fér bele a költségvetésünkbe és emiatt nem lesz babánk.
2019. aug. 5. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Kifejtenéd részletesen az anyagi helyzeteteket?
2019. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Jól fizető állást kell szerezni.
2019. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Úgy, hogy gyerek nélkül sem áll meg a világ, értékelni kell azt, ami van, azt hogy ti vagytok egymásnak.
2019. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Tanupnék és keresnek jól fizető melót.
2019. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen szeretnétek gyereket, kerestek jobb fizető állást. Tudom, nem könnyű, de ne tegyetek le róla csak így, próbáljatok minden tőletek telhetőt megtenni.
2019. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi az ami miatt nem fér bele? Mert pl gyerekszoba berendezést, babakocsit ilyeneket meg lehet venni apránként használtan is. Ha már a pelenkát se tudnátok megengedni akkor tényleg gáz.
2019. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Van mar gyereketek, vagy egyet sem tudnatok felnevelni?

Vagy csak egy ujabb baba erkezese okozna gondot?

2019. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Mi a gond? Esetleg külföldi munkavállalás? Sokan jöttek helyre így anyagilag.
2019. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nincs gyerekünk, ketten keresünk 200ezret, albérletben élünk, 1.5 szobás lakásban.


Régóta együtt vagyunk, próbálunk félretenni, de ebből a bevételből nagyon nem lehet.

Nem szórjuk a pénzt. Most nyáron egy fagyizó dolgozom hétvégén és takarítást szoktam vállalni, de ezek minimális összegek sajnos.


Mindkettőnknek csak érettségije van, szakmával. Én a szakmámban dolgozom, a párom nem.


Egymáson kívül nincs senkink, a páromnak egy testvére van, de vele nem tartja a kapcsolatot.

2019. aug. 5. 16:47
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
El lehet menni gyárba is. Ált. 8 általános elég és ennél jobban keresnének. És gyárba mindig van felvétel. Én is gyárban dolgoztam. Alaphangon 150et hazavittem egyedül
2019. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!