Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A spermákban már megvélő embrió?

A spermákban már megvélő embrió?

Figyelt kérdés

keresek egy filmet, nem tudom a címét de arról szólt, tehát terhességet ugy mutatta mint ha a spermákban már meglévő embriok lennének


tudom hogy nem igaz, de lécci tudja a címét valaki?

előre is köszi



2019. aug. 13. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz ami úgy kezdődik, hogy a spermák úsznak, és beszélnek közben? Ha igen, akkor azok a Nicsak ki beszél filmek.
2019. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pedig dokumentum filmre gondolsz?


Nekem is a Nicsak ki beszél..? Ugrott be

2019. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem film ugyan, de egy sci-fi novellát olvastam ugyanezzel az alapötlettel. Ted Chiang: Hetvenkét betű. Ha érdekel a téma, tudom ajánlani!
2019. aug. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a kommenteket!

a nicsak kibeszél tényleg jó film láttam. valóban abba is beszélnek. -ment a pacsi

bár mint ha én olyanra emlékeznék, tehát hogy igy ugyanígy bemutatja a fogantatást és mennek be a méhbe a spermiumok csak mini (márkifejlődött) babák lennének a Sperma fejében

tehát amiröl levállik a farok rész, a fej ... hogy abban ilyen mini babák lennének. De lehet csak összekevertem valamelyik filmmel. De az is lehet hogy csak egy mesefilm volt amire akkor épp rávettem és akkor ment. :)

De már most meg is nézem a nicsak kibeszélt :)

És kedves utolsó köszi , megnézem azt is amit te írtál.

2019. aug. 14. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!