Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy nézne ki a gyerekünk,...

Hogy nézne ki a gyerekünk, milyen szép lenne?

Figyelt kérdés

Cigany a baratom,de az az igazi fekete, vérbeli de mégse az a rossz fajta,en meg magyar feher bőrrel barna hajjal,szemmel ,

Az mondják.nagyon szep kreol bőrű lenne szép arccal (tudom egy gyereknel nem ez számít csak kíváncsiság) mondjuk sokan kerdezik hogy magyar letemre hogy tudok beilleszkedni közéjük,ezt en se tudom,pedig nem tudok cigányrol a csaladomban

Remélem jó kategória



2019. aug. 16. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Fekete + fehér = karamell? Ez nem így működik. Lehet, hogy ő is szinte fekete lesz, de az is lehet, hogy alig látszanak majd rajta a cigány vonások.
2019. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Vagy ronda lenne, mint a bűn. És a kettő között bármi. :D
2019. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos.

Anyósomon nem látszik, pedig fekete cigány volt az apja (akit nem is ismert, mert pici volt amikor lelépett)...

Nővérem szőkésvörös, fehérbőrű szeplős, exe cigány, az ikrek kicsit barnábbak, de nem az a kimondott szép arcúak.


Szóval csak annyira van esélyed szép babára, mint bárki másnak ezen a Földön.

(amúgy nagyon sok ronda cigány van, nem értem, miért mondják, hogy szép arcú lesz csak azért, mert félcigány...)

2019. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
94%

Hát nálunk apum arab, sötétbarnás bőrrel, de nem az a nagyon durva, fekete a haja + sötétbarna a szeme. Anyum magyar, világos szem, rikító fehér bőr, világos barna haj.

Én tipikus félvér lettem, karamell bőrrel, nagy barna szemekkel, sötét hajjal. :D Húgom meg tök az ellentéte, fehér bőr, világos szem és haj. Szóval semmi garancia, hogy "tipikus félvér" gyereket lesz, lehet rád fog jobban hasonlítani és tök fehér lesz.

2019. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Sogorom az olyan barna mint ha cigány lenne.Fekete haj,barna szem,nagyon barna bőr.Pedig nem,az anyukája meg az apukája is világos bőrüek.A mi csaladunk,noverem meg olyan mint hofeherke,vilagos barna haj,zold szem,hofeher bőr.A fiúk fekete haju,szép barna bőrű világító kék szemmmel született.Mint regen a bounty-s reklamban a csajnak a szeme.Nagyon szép kisgyerek.
2019. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De az elso gyerek az apjára hasonlít jobban azt mondják nem?
2019. aug. 16. 10:46
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Jól leírták előttem, semmire nincs garancia, hogy miként fog kinézni a gyereket, nálunk is van a családban pár, ahol az egyik gyerek abszolút az anyja kreolságát örökölte, a másikuk szőke, kék szemű. Annyival egészíteném még ki, hogy ha szép is egy gyerek, az nem garancia arra, hogy felnőttként is az lesz, ismerős srác gyönyörű gyerek volt, kamaszkora után viszont teljesen megváltozott, és tudom, rossz ilyet mondani, de szépnek egyáltalán nem nevezhető már felnőttként. Van olyan is, hogy egy gyerek nem túl „szép”, felnőttként pedig mégis az lesz.

De nyugi, a saját gyereked neked mindig is tetszeni fog, ha nem a külleméért, akkor a belső tulajdonságaiért. :)

2019. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az apjára hasonlít az első. Nincs a dns-ben hányadikgyerekvagyok-számláló. :D
2019. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"De az elso gyerek az apjára hasonlít jobban azt mondják nem?"


No de kinek első?

Tesóméknál apukának 4-5. gyerekei, nővéremnek első 2 voltak az ikrek...

2019. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"De az elso gyerek az apjára hasonlít jobban azt mondják nem?"



Juuuj, hol hallottad ezt az ökörséget?

2019. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!