Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért adnak sokan hülye nevet...

Miért adnak sokan hülye nevet a gyereknek?

Figyelt kérdés

alig egy hete regisztráltam ide és olvasgattam a kérdéseket, hogy milyen hihetetlen neveket adnak egyesek a gyerekeiknek...Birbis, Firtos, Buburc, Bebőce, Szpergin, Teszlatrooper, Nirmal, Pompás, Raptor, Szeptária, Linniszted, Kalitánia...

ez most komoly? miért kell így kib...ni szerencsétlen gyerekkel? ez a céljuk? vagy mi másért csinálják?



2019. aug. 18. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Vannak akik komolyan gondolják, mert lássuk be, ez a divat mostanában, meg vannak a trollok. Amiket felsoroltál, az troll kategória, de szerintem ez egyértelmű. :D
2019. aug. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

En se értettem soha...

De azt mondd mar meg h ezeket a neveket milyen kerdesben olvastad:D(feltetelezem hogy néhány a saját fantaziadbol jott)

En altalaban szoktam a neves kerdesekre valaszolni,mert erdekel kinek mi tetszik de ilyen kérdést nem lattam mostanaban.

Egyebkent ismerősi körben vár egy anyuka ikreket Lucifer lesz az egyik gyerek. Nem romák egyébként. Eloszor Hugrabugnak meg Griffendélnek akartak oket nevezni, mert a Harry Potter nagy kedvencuk de megsem akartak egy abban szereplő szemely nevet adni:D

Bar őszintén a Lucifer sem jobb ezeknel...

Ezeken amugy már csak nevetni lehet annyira gáz.

2019. aug. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

megmutatom persze, még szerencse hogy nem zártam be a kérdés ablakát...jókat nevetek a felsorolt neveken, hogy bmag, már nem elég a Lakatos Nintendó, Kalányos Szélormún, már ilyenek is vannak...hihetetlen


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2019. aug. 18. 01:31
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Vagy tudatlanok, vagy azt gondolják, hogy milyen jó poén, vagy nem veszik észre, hogy ugyan szinte minden név, vagy legalábbis elég sok, milyen jól kifigurázható, de ez meg kifejezetten 1-2 meg táptalajt ad direkt eszekdnek a piszkálódásuknak. Tehát vagy nincs nagyon-nagyon sok eszük ezeknek a szülőknek, vagy tudják, hogy mire hasonlít pl az az adott név, és ennek ellenére nekik tetszik a hangzásuk; és akkor hogy majd ők megvédik a gyereket; ha valaki bántja v beszól, de inkább a különlegeskedés szóval saját magukat is unalmasnak tartják ezek a szülők. Talán nincs is saját személyiségük, ilyen "divatemberek". Úgy értem, hogy úgy nincs, hogy már belesüppedtek ebbe, hogy annyira meg akartak felelni mindenkinek, hogy vagy szándékosan, vagy véletlenszerűen beleolvadtak a tömegbe. És ezt akarják pl kompenzálni a nevükkel; vagy pl rengeteg névből sokat láttak maguk körül, ,és az egyediségre menjenek, hogy csak ő ugorjon , ha a nevét kiáltják, és ne legyenek félreértések,hanem egyértelmű legyen,hogy neki szolnak. különlegesség és praktikum. VAgy pl vmi nagyon divatosat akarnak adni, és észre se veszik h vmi nem jó adott névvel, vagy pl észreveszik, csak nem akarnak róla tudomást venni.
2019. aug. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Balogh Bence 2019 válasza:
100%
A divat mindig a szokatlan nevek felé megy, mert mindenki különleges nevet akar, majd egyszer körbeér és a régi nevek lesznek újra divatosak.
2019. aug. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Raptor 🤣🤣🤣🤣

Fejlődünk vissza a dinoszauruszok korába 🤔

2019. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
A gyerekeknek minden név szokatlan, amiből nem ismernek többet. Mégse csúfolják az oviban az egyetlen Mirandát vagy Zsaklint. Ja, mert ezt nem hallják otthon aputól meg anyutól?
2019. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

7es én tudok konkrét példát mikor oviban a neve miatt csúfoltak gyereket, nem is egyet.


Amúgy meg divat minél jobban kiszúrni a gyerekkel, és a szülőnek feltűnési viszketegsége van.

2019. aug. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok a nevek, amiket kérvényeztek a szülők, hogy felkerüljön a névjegyzékbe, de az MTA elutasította. De ez csak apróság. Nem ilyen neveket adnak, hanem ilyeneket adnának, ha lehetne.


Amúgy ez az egész országra jellemző, jobban jár egy nagy maroknyi ember, ha valaki odafenn gondolkodik helyette, mert amúgy életképtelen. Ezek sírják vissza a Kádár-kort.

2019. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Nincs bezárva a másik ablak, mi?

És egészen véletlen a dilettáns kulcsszó is mindkettőtöknél, mi?

Kevés volt a válasz a másik kérdésednél?

2019. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!