Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként kiköltözn...

Egyedülálló anyaként kiköltözni Ausztriába. Megoldhatatlan?

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2019. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A gyerek felügyelet miatt mondom.

Nem tudom addig kire bízni az 1 éves kislányom.

2019. aug. 20. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyedülélló anyaként viszed magaddal a gyerekedet vagy végleg lemondasz róla. Első a megélhetés, a gyereké is.
2019. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülőre bíznám, míg munkát , albérletet nem találok, neki bölcsit. S mikor mindennapi adott, vinném ki. Drága kint a Bölcsi, rámegy a fizetésed,meg az albérlerlte, ennivalora már nem is marad!
2019. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De hová mennél? Már megvan a munka és az albi? Vagy csak neki a nagyvilágnak? Ott bizony a bölcsi a fél fizud lesz, a másik fele albi, rezsi, közlekedés. És akkor még nem ettetek, nem raktál félre. Hiszen azért akarsz menni, nem?
2019. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van már munkád? Ha tudod, mennyi lesz a fizud, akkor ki tudod kalkulálni, megéri-e, nézz utána neten, mi mennyibe kerül. Csak úgy vakon kimenni gyerekkel biztos nem mernék. (Rokonaim is költöztek úgy nyugatra, hogy helyben döbbentek rá, hogy nincs bölcsőde, csak házi pár fős családi napközik fél éves várólistákkal négy éves korig és csak heti négy nap annyiért, ami egyikük egész fizetése...)
2019. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélsz németül?

Van olyan munka, amiből tutira el tudod tartani a gyereket? (nem szezonális munkára gondolok)

Lenne hol lakni

Hát ugye, a felügyeletét meg Te magad írod, hogy nincs megoldva... nem tudom, így hogy gondoltad?...

2019. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nincs olyan, hogy lehetetlen! De jól utàna kell nèzni mindennek. Ha igazàn akarod ès felkèszülsz ill mindennek utànajàrsz akkor sikerülhet.
2019. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem az! De a bölcsi tényleg drága! De vannak olyanok akik vigyáznak gyerkekre. KEresnék egy helyet, pl. Steyr, Wels környéke. Ott rengeteg a magyar és a munka is, de előtte belépnék a környék összes facebook csoportjába és kérdezősködnék. De egyáltalán nem lehetetlen! Én a környéken laktam és láttam egyedülááló anyát bőven.
2019. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!