Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel sikerült helyre jönni és hogyan?

Figyelt kérdés

Októberben szülök. 67 kilósan estem teherbe, ami már akkor sok volt,eléggé el hanyagoltam magam. Viszont terhesség alatt nem híztam sokat, most tartok 75nél. Még nincsenek striáim, remélem így is marad. De nagyon félek, hogy csüngni fog a bőr a hasamon. Hogy lehet ezt megelőzni? És szülés után mennyi idővel kezdetek el tornázgatni?

Ne legyen félre értés, semmi féle képen nem fogom el hanyagolni a babám és mindig ő az első. Csak szeretnék miharabb helyre jönni.



2019. aug. 23. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Még nincs itt az ideje ezen kattogni!

Előbb legyél túl a szülésen, aztán ha eltelt a 6 hét, és kicsit jobban összeszoktatok a babával, majd látod, hogy a napod melyik részébe tudsz lopni magadnak időt a tornára.

Annyira más minden szülés és minden baba, hogy erre nem is lehet konkrétumokat mondani.

2019. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Október még messze van,én is utolsó hónapban híztam a legtöbbet :D

Mellesleg, én +15kgal mentem szülni. 50nel kezdtem, 75tel mentem szülni.

Rögtön szülés utáni napokban hasleszoritot használtam, szépen visszament a hasam, kicsit sem lóg szerencsére.



Én szoptattam a kisfiam, így semmilyen diétát nem akartam alkalmazni, hogy a tejem minősége ne változzon, se a mennyisége,így én itthonra rendeltem egy hasizom erősítő gépet, emagon egy tizes, nem drága, és azzal edzettem a szoptatás alatt. Nem csak a hasat hanem a combokat és popsit is karban tartja, szerintem nagyon megérte :) aztán ahogy fiam abbahagyta a szopizást, pont jött a szülinapom és páromtól egy infrashape bérletet kértem "ajándékba". Nézz utána, nem olcsó, de nagyon hatásos, legalábbis nekem használt, ugyanis nem csak a megnyúlt bőr volt a bajom, hanem az iszonyat mennyiség narancsbőr, meg olyan formátlan voltam..

Nem is könnyű, 50 fokban kell biciklizni megállás nélkül, közben ilyen vákuum hatást érzel a bőrödön. Kemény, de nekem 18 alkalom után feszesebb volt a bőröm, mint tinikoromban.

Én 50 alkalmas bérletet kaptam, azóta mondjuk már kétszer is újravettem mert amúgy ha már beedződtél és úgymond nem tud újat mutatni a gép, nagyon jó kikapcs is lehet :) heti 2x szoktam járni. Mellette meg eszek amit csak óhajtok.

2019. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

6 hetes kontroll után kezdtem otthon mozogni. Vannak ilyen 30 napos kihívásos applikációk. Ott fokozatosan nehezedik (az első kb. 7 perc és 5 gyakorlat volt).

Így nem volt izomlázam, viszont szépen olvadtak le a kilók. 54 kg-mal kezdtem és fél év alatt 53 kg lettem, de izmosabb. Szoptattam (ez nem tudom mennyire számít, de olvastam már, hogy ilyenkor nehezebb fogyni).

2019. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, még messze van, de azért nem árt kicsit tervezgetni ;)

Húsvét után lesz a pici keresztelője és aztán a tesóm esküvője valamikor nyáron. És mint mindenki én is szeretnék majd csini lenni.

Leszoritó bugyit vagy övet én is mindenféle képpé beszerzek

2019. aug. 23. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vékony voltam, mikor terhes lettem, 58 kg, 72-vel mentem szülni. Tegnap előtt mértem magam, most lettem 58, eddig 60-61 kg között ingadozott a súlyom. A babám most öt hónapos, csak anyatejes, hathetes kontroll után kezdtem sportolni (terhesség előtt is az életem része volt, várandóan csak azért nem, mert az első perctől veszélyeztetett terhes voltam), a tejre semmilyen negatív hatással nem volt a mozgás. Amúgy én babával együtt járok tornázni, így közben sem kell lemondanom a társaságáról.:)
2019. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit a #2-es ír, az infrashape tényleg jó, de te is csak szoptatás után kezdd el, ahogyan a válaszadó. Mivel méregtelenítő hatása van ez a tejre nagyon nincs jó hatással, nem is ajánlják szoptatás alatt. Amúgy tényleg rendkívül hatásos, én is jártam és fogok is, ha már nem szoptatok, mert viszonylag gyorsan lesz látványos az eredmény.
2019. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 momoka 2002 ***** válasza:
Szules utan az elso,hogy a szeltnyilt hasizmot,(ha van) tornazd vissza, illetve a medenceizmokat, intimtornat javasol. Utanna lehet elkezdeni "komolyabban" sportolni.Fel eves kor utan futni.
2019. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Itt NO nagyon drága az infrashape, 10 alkalmas bérlet 310 euró és messze is van a legközelebbi ilyen szalon,pedig jól hangzik.
2019. aug. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!