Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok anyuka miért írja ki,...

Sok anyuka miért írja ki, hogy x méretű ruhát venne a gyereknek, mikor tele az ország turkálóval és online is?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 02:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Épp nincs olyan hirdetve.

Nálunk nincs turkáló. Egy pár filléres ruha miatt nem utazok fél órát.

Most pont ebbe estém bele. Nincs fekete szövet nadrág a fiamra. A 176 gyerek méret már kicsi. Felnőtt S méret jó lenne, de nem árulnak. A plázában minden boltot végigjártunk. Néptánchoz kell, tehát szabása se mindegy. Esélyem sincs.

Kiírtam facen. Egy ismerősnél pont lapult egy, az ő fia is járt táncra pár éve, és az ő nacija pont jó lett.

2019. aug. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hol írja ki? Miért zavar wz téged?
2019. aug. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nsgyon szeretem a magas minőségű biopamut ruhákat pl kite, tukutomo, frugi, duns, reima stb. Ezek újonnan nagyon drágák, ezért szívesen veszek belőle hasznaltan is. Ilyen ruhát turkaloban nem igazán vannak, ráadásul én bena vagyok a turkalohoz. Mások mindig kincseket találnak, én meg legtöbbször semmit, persze azért a kedvenc ruhám pont turis.


Ezért én is írtam már ki, hogy ezt és ezt keresek Facebook csoportokban.

2019. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged? Kereslet kínalat találkozik.
2019. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Éz ez téged azért zavar, mert? Ő használtan akar venni, mert a gyerek hamar kinövi, vagy erre van pénze...
2019. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én így veszem a nekem legjobban megfelelő ruhákat + rengeteg időt megspórolok vele:

Küldenek képet, árral; akié tetszik, azzal megbeszélem a vásárlás részleteit, elmegyek érte, és kész.

Turkáló felénk nincs, másik városba kéne átutaznom + amíg ott áttúrom a rengeteg ruhát, és lehet, hogy nem is találok olyat, amilyet szeretnék, és csak az időm ment el rá...

Online is szoktam rendelgetni, de ott is az a helyzet, hogy rengeteget kell átnézni, és sok helyen nincs is jól rendszerezve a kínálat.

2019. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem értem ezt 1-2 speciális esetet leszámítva de szerencsére nem vagyok jelen olyan helyeken ahol ilyen szembejöhet, úgyhogy nem zavar.
2019. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!