Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 8 éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Szeretném valami jó kis ajándékkal meglepni. Akár kézzel készítettel is. Szereti a postát, leveleket és a tűzoltókat, ennyit tudok:DD
2019. aug. 27. 03:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A magam példáján az űrhajós-legót javaslom. Imádtam, amikor azt kaptam, olyan űrcsatákat lenyomtam a szobámban, hogy csak na :D és persze mindig a rosszak győztek :DDDDD
2019. aug. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
StarWars Lego, valami menő radír, ceruza a suliba.Bélyeg saját arcképpel, lehet készítettni a postán, fel lehet vele bármit adni!
2019. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez 8 évesen már kocsit olyan, mintha megkérdeznéd, hogy mindek örülne egy 39 éves ferfi ;)



Legót jó ötletnek tartom.


De egyszerűbb lenne a szülőt mrgkérdezni.

2019. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mozijegy! Nálunk nagyon örülnek neki a gyerekek!
2019. aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami élmény mindig jó ötlet (és a szülők is rülnek). Pl. több városban van postamúzeum vagy tűzoltómúzeum, de lehet meccs, gokartozás, kalandpark vagy kirándulás. Ha kisebb a költségvetés, biztos örül valami kiegészítőnek a sulikezdésre, pl. kulacs, táskára kitűző, biciklire csengő, tornazsák, egy vicces baseball sapka vagy póló (ha dúl benned a készíthetnék, utóbbi lehet kézzel festett és pl. tűzoltós). Ha szeret szöszölni, akkor bélyegalbum, könyv olyan témában, ami érdekli vagy olvasmányos (pl. a "Ropi naplója"-sorozat nagy siker ekkora fiúknak), vagy pl. egyszerűbb mikroszkóp vagy bármilyen tudományos vagy kreatív készlet.
2019. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lego ceruza, radir nagyon jo minoseguek raadasul lego.
2019. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereti a postát, leveleket, akkor mindenképp küldenék neki levelet, képeslapot postán, akár ajánlva is, hogy személyesen ő vegye át a postástól, biztos nagy öröm lenne neki.
2019. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az én fiamnak tetszene a posta tuti szerelék a biciklijére egy dobozt (hasonlót mint a postás a van, vagy egy postástáskát, tennék bele újságot, szórólapot, képeslapot, levelet, és kapna hozzá egy zöld pólót. Előre megbeszélném a szomszédokkal, rokonokkal stb, hogy bedob a postaládájukba vmit. Tűzoltósra nincs ötletem:(
2019. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!