Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülött mellől esti iskolába...

Újszülött mellől esti iskolába járni működhet?

Figyelt kérdés
Tanév negyedénél születne a baba, heti két délután lenne tanítás. Sikerült valakinek közületek?

2019. aug. 27. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Biztos sikerül, ha van aki vigyázzon rá, míg jársz illetve tanulsz rá.

De megéri?

Nincs olyan képzés ahol ritkábban kell bejárni? Nem lehet halasztani?

Minimum egy fél évet, hogy ne kelljen egyből feladni a szoptatást.

De ha extra kemény is vagy, 6 hét gyermekágyat érdemes megvárni.

2019. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szoptatásnak annyi, nekem nem érné meg
2019. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Kutya kemény de meglehet csinálni. Anyukám a második diplomáját szülés után csinálta. Ismerek egy nőt aki gépészmérnök diplomát csinált gyes alatt. Mindent meg lehet oldani ha nagyon szeretned. És végső soron a saját gyereked miatt csinálod, hogy minél jobb jövőt tudj neki biztosítani.
2019. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán meg lehet oldani, de azért a 6 hét gyerekágyat várd ki. Szoktasd ahhoz, hogy cumisüvegből is elfogadja a tejed.

Én heti 1x jarok kreszre most, 5-8ig tart, addig férjem van a 2 gyerekünkkel, az egyik 7 hos. De tervezek még egy szakmát is, hogy pluszrol induljak, ha visszamegyek dolgozni. Az olyan, hogy van lehetőseg távoktatasra, de be is jarhatok ott is heti 1x, de az 1 napos.

2019. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Én így jártam suliba az első fiam mellett. Nem tudom, ez neked milyen iskola lenne, nekem ez "csak" gimnázium volt (szakma után szerettem volna érettségit szerezni). Szeptemberben elkezdtem a 11. osztályt, október végén megszületett a kisfiam. Pár alkalmat kihagytam utána, de aztán jártam tovább rendesen. Igaz, ez nem esti, hanem levelező képzés volt, csak kéthetente voltak órák. De év végén így is letettem két tárgyból az érettségit előrehozottan, következő évben a többit, plusz egy nyelvvizsga. Nem mondom, hogy könnyű volt, az elején az alváshiány miatt, utána mert már nagyobb volt és kevesebbet aludt, ezért tanulni is kevesebb időm volt, de azért meg lehetett csinálni.
2019. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
4 hetes baba mellől kezdtem egy képzést, heti 2x3 óra volt, lefejt tejet kapott a lányom, és egyáltalán nem zavart be a dolog a szoptatásba sem semmibe. Adj egy kis időt magadnak felépülni, aztán csak bátran!
2019. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Ujszulott mellol ne, se nappali, se estu vagy levelezo ne.

En 3-4honapos baba mellol se mertem bevallalni, csak mikor 1 eves lett.

Nem lehetetlen, siman meg lehet csinalni, de az ujszulottbek rad van szuksege, szerintem te is szived szerint inkabb vele lennel.


Amugy en most ujszulott mellett meg fogok probalni nyelvvizsgara felkeszulni, remelem, sikerul, de nekem ugye nem kell bejarni. Par honapos (3-4) lesz a vizsgakor.

2019. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Én fősulit csinálok és csinálni ia fogom. Biztos nehéz lesz de muszáj.
2019. aug. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire lenne itt irigy bárki?
2019. aug. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

"Irigy kutya itt mindenki."


Mire? Hogy nem foglalkozhat csak a gyerekkel, mert tanulnia "kell"? Erre miért lenne irigy bárki is? Főleg az, aki már letudta a tanulmányait gyerek előtt.

Csak sajnálom. Nem lehet könnyű, nem csinálnám. Nagyon hamar elszalad ez az időszak, kár másra pocsékolni.

2019. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!