Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benneteket befolyásolt/zavart...

Benneteket befolyásolt/zavart e névválasztásnál, ha a családod és a barátaitok nem értettek egyet veled és a férjeddel?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavart. Természetesen elmondtuk nekik melyik nevek tetszenek, meg hallgattuk a véleményüket, de például apukám nak nem tetszett ami mellett döntöttünk. Nem zavart.
2019. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis soha nem érdekelt más emberek véleménye. 🤷‍♀️
2019. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem..sőt
2019. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Idegen ember véleményére én sem adok, de az övékére igen és egy kicsit zavar, hogy poénkodnak a névvel. Nem erre a reakciót számítottunk :)
2019. aug. 30. 20:39
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis nem kértük ki senki véleményét. A lehetséges neveket se mondtuk el, ketten leültünk, eldöntöttük, majd tényként közöltük. Látszólag tetszett mindenkinek, anyósom okoskodott kicsit. Úton a kistesó, vele is így tervezzük, szerintem sok bosszúságtól kíméljük meg magunkat.
2019. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátainknak tetszett a választásunk,az én szüleimnek egyáltalán nem. Próbáltak lebeszélni sokáig,de aztán elfogadták. De ha nem fogadták volna el,akkor sem változtattunk volna senki kedvéért.
2019. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknál mikor kiderült hogy fiuk lesz, mondtak egy nevet- ami nagyon tetszett, majd szülés előtt pár héttel megváltoztták, ami nekem nagyon nem tetszett... próbáltam is lebeszélni őket róla úgy finoman- de maradt a második név. Már 12 éves a srác, és megszerettem a nevét! :)
2019. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolt. Nagyon nem is zavart. Anyósom ezerszer megkérdezte, hogy biztos? Nem lenne jobb más? De ez nem változtatott a döntésünkön.
2019. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem vlsz befolyásolt volna, úgyhogy egyik gyerekünk nevét se mondtuk el előre. Amikor megszülettek csak akkor mutattuk be őket még a nagyszülőknek is. Volt aki utólag bevallotta hogy először megdöbbentette az (egyébként teljesen átlagos bár nem túl gyakori) név, valószínű ha előre tudják próbáltal volna lebeszélni, most viszont már persze mindenki szerint tökéletes a név a gyerekhez.
2019. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 2 nevünk volt, 2 csoportra oszlottak az ismerősök is. Az egyik b.u.z.isnak lett titulálva, a másikkal szójátékokat próbálgattaky vagy csak siman egyszerűnek titulálták. Végül azt választottuk, ami számunkra hatarozottabbnak hatott. A lányosnak mondottat azért nem adtuk, mert a környezetünkben nagyon sok fiut hivnak így, és a másik meg ritkább.
2019. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!