Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! Ki hogy...

Egyedülálló anyukák! Ki hogy oldotta meg egyedül a munka lehetőségét? 1-1,5 éves gyerkőc mellett dolgoztatok és bölcsibe ment, vagy maradtatok otthon?

Figyelt kérdés

Szeretnék külön költözni picivel, de egyedül, gyedből fenntartani elég nehéz.

Akinek mégis sikerült hogy oldotta meg?

Nyilván munkával, de pl hol sikerült elhelyezkedni, hogy összeegyeztethető legyen a gyermek nevelése és a pénz keresés


2019. aug. 31. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetes a fiam,kettecskén élünk,de mázlim volt,mert a munkámat nem kellett feladnom,mert itthonról is tudom csinálni.Ha nem így lenne,fogalmam sincs mit csinálnék.
2019. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Mit dolgoztál előtte? Én fodrász vagyok, saját kis üzletem van, hétköznap bölcsi, arra időzítem a vendégeket, szombaton meg egész napra mert akkor tudnak a szüleim rá vigyázni. Szivem szakad meg ilyenkor annyira hiányzik de sajnos pénzből élünk.
2019. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, kérdezhetem milyen szakma az amivel foglalkozol és tudod otthonról csinálni?

Sajnos vagy nem, de vendéglátásban dolgoztam, de kicsi mellett nem szeretnék pincérkedni vagy bármi ilyen. Gondolkoztam én is a fodrász, kozmetikus, műkörmös szakmán is. Talán ki tanulhatóak gyerkőc mellett is.

2019. aug. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!