Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 11 hónappal hogy...

Szülés után 11 hónappal hogy nyilhatott szét a gatsebem?!

Figyelt kérdés
Megvan a mensim is de éreztem valamiért nagyobb a hüvelyemen a nyilas és ahogy kistukorrel megneztem szét van nyilva a gatsebem. Onnan is vérzik.
2019. szept. 7. 22:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Na nem erősen de ott tisztán látszik a hüvelyemen utáni kis repedés ami egy nyílt véres nyilas meg így pluszba a mensim mellett.
2019. szept. 7. 22:30
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos buta ötlet, de vérző, szètnyìlt gátsebbel talán az orvosnál kéne lenned, és őt faggatnod.
2019. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem értem miért nyílt szét így 11 hónappal a szülés után??! Egyébként nem erősen vérzik.
2019. szept. 7. 22:38
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Elég fura. Mindegy, hívd fel az orvosi ügyeletet, és kérdezd meg őket, mit csinálj. Szerintem ráérsz holnap menni ezzel orvoshoz, vagy ha nem fáj, akár hétfőn, de azért inkább orvos tanácsolja ezt neked, ne én.
2019. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Felhivtam az ügyeletet es mondták elfertozodhet a mensimtol és mivel ők nem tudnak ezzel mit kezdeni nincs technikai felszereltséguk osszevarrni ezért menjek be ahol szültem.
2019. szept. 7. 22:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Össze vissza doboa az ügyeletet szerint a kórház a kórház szerint először meg a helyi nodoki...
2019. szept. 7. 23:27
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy érzem azt a csípő érzést ugyanúgy érzem ülés el fáj egy évvel szülés után vagyok, röhej.. Az is lehet mivel nem gorcsolok hogy nem is a mensim hanem a szakadt gatseb vérzik napok óta??!
2019. szept. 8. 00:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Bár azért csak nem gondolnam.az azért durva lenne.
2019. szept. 8. 00:36
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Azért a menstruációs vérzésnek van egy jellegzetes szaga.
2019. szept. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

11 hónappal szülés után nem nagyon szokott szétnyílni. Az jellemzően a szülést követően történik még a regeneráció idején.

Vagy akkor nyílt szét, csak nem nézted, most meg valami extra brutál dugás következtében bevérzett.

2019. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!