Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki aki a program...

Volt valaki aki a program császárnál pénzt küldött be a műtős csapatnak?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor a műtét alatt milyen volt a csapat?

Sajnos elég nagy túlsúlyom van. Fogadott orvosom, szülésznőm van.

Olvastam erről, hogy van lehetőség ilyenre. Nekem megéri az a plusz pénz ha nem szólnak be.


2019. szept. 10. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem volt fogadott. Én is sajnos nagy túlsúllyal mentem, sürgősségi császár lett. Senki egy rossz szót nem mondott. Kifejezetten kedvesek voltak. Még úgy is hogy bőgtem mint egy csecsemő, gondolom a hormonok miatt 😃
2019. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak orvosom volt.Jó nagy voltam, kb mint egy bálna.A műtősfiú kb 160cm magas 60kg srác volt, ő emelt le az asztalról én mondtam neki ,hogy hú nem fogsz elbírni engem.:D Ő meg nevetett, hogy ne aggódjak csak markoljam meg a nyakát, higgyem el sokkal nehezebb nővel is lazán elbír.Úgy vitte a 80kg súlyomat, mint én az 1kg lisztet.Senki sem fog neked beszólni! Ne parázz ilyenen.
2019. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem 80 kilós vagyok hanem a 170 cmhez 135 kg. A kettő között bőven van különbség. Ezért is ilyen fontos számomra ez a kérdés.

De örülök, hogy jó tapasztalatod volt.

2019. szept. 10. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van, de hidd el ott azzal fognak a legkevésbé foglalkozni, hogy mennyi túlsúlyod van.:)
2019. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is ugyanolyan súlyban vagyok mint te, csak 160cm vagyok. De egyébként megértem az aggodalmadat.
2019. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk pl nem tudják előre, hogy ki lesz bent a műtétnél. Még napon belül is van variálás a nőgyógyászati, császáros műtő között. Az meg, hogy az aneszteziológia kit küld, végképp talány.

De nálunk nagyon normális mindenki.

2019. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék, elvből. Pont ezzel járultok hozzá, hogy a következőnek, aki nem ad pénzt, beszóljanak.
2019. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen súllyal volt a második császárom, annyira rángatott a doki, h hánytam is közben. Egy rossz szót nem szólt senki, annyi, h lepakolni hívtak még egy gyakornokot. 😅
2019. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!