Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Màsoknak nem fura amikor...

Màsoknak nem fura amikor magyaros név mellé adnak vmi újkeletüt?

Figyelt kérdés

Csak nekem ízléstelen pl az olyanok hogy:

Kovàcs Andrea Misell

Vagy Szabó Jànos Noel

és hasonlók?


Vagy éppen Kovàcs Misell, Szabó Félix?


Olyan érzésem van mint pl öltözésben valaki felvenne melegítöhöz makkos cipöt vagy élvasalt nadrághoz kosztümhöz edzöt


2019. szept. 11. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, ezek mind borzasztóak, dehát ha a szülőknek ez tetszik, mit tudunk csinálni :D
2019. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nekem pl évekig kell majd ezzel élnem mert rokonbaba jön.Es majd gügyögni a Kovács Misellhez. Meg hallgatni mikor kakil a Misell.

Mert tuti hogy az orromra kötik majd és igy. Napi ezerszer fogom hallgatni

2019. szept. 11. 18:51
 3/19 A kérdező kommentje:

Szabályosan ellenérzést vált ki bennem a születendö babával szemben aki persze szegésznyke nem tehet rola, ártatlan, mégis hallgatni sem fogom birni, mikor rola lesz/van szo.

Szoval ambivalens érzéseim vannak, hogy ugy imádom pedig a babákat es valahogy gátol a neve abban hogy önfeledten tudjak én is örülni neki.

2019. szept. 11. 18:59
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Hát, nálunk a rokonságban nem szokas teljes neven szólítani a gyerekeket. Sőt, senkit. Mondjuk teljes neven egyedül az orvosi rendelőben szoktak az embert, amikor hívják és ott a Kovács Jánosné is huylen hangzik....

Nálatok vezetéknévvel együtt szólítják meg a másikat? Agyvérzést is kapnék tőle és ez esetben tok mindegy higy Kovács Misell vagy Kovács Éva az a gyerek

2019. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Igazad van



Bár Szabó Félix kifejezetten jól hangzik, nem is újkeletű..,



Bár én alapból furán nézek a "Misell"-ekre, teljesen függetlenül a vezetéknevektől

2019. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Nekem tipikus nagyar vezeteknevem van, a keresztnevem pedig görög. Ritka név, nem jsmerek maás ilyet és imádom. Em
2019. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De en tudom hogy Kovàcs Misell attol még hogy csak Misellezik.


De engem az bànt igazàbol hogy akadàlyoz a pozitiv érzéseimben iranta.


Es ha tovàbbviszem a dolgokat:

Ha lesz gyerekem es hazahozza bemutatni a leendö pàrját majd pl egy Micit vagy egy Ludmillàt aztan lesz egy cuki Radiàtor unokàm. Szoval kb hogy nyeljem én ezeket le? Talàn most tanit erre az élet

2019. szept. 11. 19:22
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Hogy becézik majd? Misi vagy Misike?
2019. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Vagy selli sellö
2019. szept. 11. 19:36
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a Kovács Misell nem a Kovács miatt hangzik hülyén. Szar név az is, a Noel is.
2019. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!