Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Különleges vagy hagyományos...

Különleges vagy hagyományos név? Miért?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen, indoklást mindenféleképpen írj!

Ha gondolod, akkor a kedvenc neveidet is felsorolhatod mellé.



2019. szept. 19. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Manapság a hagyományos is különlegesnek számít. Nekem pl az egyik lányom Emília, régi név, de manapság ritka, így különlegesebb, mint a felkapott Hanna, Emma, Zoé és társai. 😊
2019. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Én a régiesebb, hagyományos neveket szeretem, a lányom Lőrinczi Magda. Rajta kívül egy Magdát se ismerek aki 40 év alatti.
2019. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy ilyet, egy olyat választottunk.
2019. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Hagyományos név mindenféleképpen. "Különleges" nevet leginkább a kátrányos helyzetűek meg a feltűnési viszketegségben szenvedő szülők adnak a gyerekeiknek, amivel aztán jól megszivatják szegényt. Először az iskolában, aztán később a munkaerőpiacon majd.

Ha a HR-esnek így mutatkozik be valaki, hogy "jó napot kívánok, Kolompár Teszlatrooper vagyok", nem azt fogja gondolni, hogy "azta, de különleges neve van" hanem "bmag, milyen hülye név..."

2019. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Mi szintén egy ilyet egy olyat választottunk. Plusz mind a két kicsinek két neve van. Én szeretem az újabb neveket, de a páran a hagyományoshoz ragaszkodott.

- Szonja Magda

- Zsóka Hanna

2019. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Mai divatos, de nem a leggyakrabban adott nevek közül fogunk választani. Pusztán azért, mert én pl egy generációval előttem divat nevet kaptam, és marhára nem tetszik. Inkább lettem volna a negyedik Niki vagy Szandi az osztályban.

Különlegeskedő meg celeb gyerek nevet nem kap.

2019. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretem a különleges, de normális neveket. Az én fiam Rupert, már 19 éves, és szereti. Eddig a legtöbb embernek tetszett.Illetve lány éveknél a 100-as listából az 50-100. helyen lévő nevek tetszenek kb.
2019. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Rupert??Ez hol normális név?Te jó isten ..😂😅
2019. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes mert sok női név tetszik, ami nem hagyományos. Mia,Meredisz favorit. Viszont férfi nevek kevésbé,ott inkább a hagyományos felé hajlok. Levente, Lóránt, András sokkal jobban tetszik mint egy Zalán vagy Zsombor
2019. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Hagyományos nevet választottunk. Fontos volt, hogy magyar név legyen. Így lett a lányunk Boglárka. Még a Hajnalka tetszett, de a férjem leszavazta.

Fiúnévből kedvenc a Szabolcs, Olivér, Márton, Gábor, Attila.

2019. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!