Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Liliána, Olívia, Zsálya,...

Liliána, Olívia, Zsálya, Johanna és Auguszta nevekből melyikeket lehet összepárosítani, ami jól is hangzik?

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Olívia Johanna.
2019. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Az en velemenyem, de a zsálya meg az auguszta csufolni valo nevek, szornyen mar bocsi.

Ezek kozul nekem az Olivia és a Liliána tetszik(bar ez a lili nagyon felkapott nev)

2019. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Olívia. De csak önmagában.
2019. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Ezeket nem párosítanám össze. Fűszernevet nem adnék a gyereknek.

Oliviára szavazok, de csak önállóan.

2019. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

JOHANNa nekem régóta nagyon tetszik.

Akkor még nemvolt a Hanna a leggyakrabban adott név, de már akkor is azért tetszett, mert hát Hanna, de mégsem.

Most már lehet, hogy nem adnám, 10 éve ez volt a top lánynevem. Szerintem ezek közül mindegyik túl "extra", hogy össze legyenek párosítva, meg elég hosszúak is.

pl. egy Emma Olívia, vagy hasonló menne, de ezek együtt nem.


Most inkább az Etelka, Rozália tetszenek, régiek de nagyon szépek és nem kell agyalni, hogy fiú vagy lánygyerekről van szó.

2019. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
A nekem túl szokatlan Zsályát és csúfolható Gusztát én nem adnám (főleg nem együtt). De a Zsályán kívül mindegyik túl hosszú ahhoz, hogy kettő is legyen és nagyon más stílusú is. Ha ragaszkodsz a két névhez, szerintem valami hasonló eredetű másikat, de rövidebbet kellene választani mellé, pl. latinosak az Liliána Mira, Olívia Flóra, Johanna Klára, Auguszta Róza... és magyar mondjuk a Zsálya Villő vagy Zsálya Aranka.
2019. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

Az Olívia tetszik a legjobban, a Johanna sem rossz, a többi nekem nagyon nem tetszik.

Az én kislányom Olívia Liliom

2019. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy a Zsályán kívül mind hosszú, párosítva túl sok, a Zsálya meg túl fura... De amúgy hangzásra bármelyiket raknám elsőnek, és a Zsályát másodiknak.
2019. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Mind ronda.
2019. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Ezek közül egyedül az Olívia vállalható név.


Talán Auguszta Olívia, csak mert fordítva (Olívia Auguszta) hülyén hangzik.


Szerintem simán Olíviaként lenne szuper, ez egy szép név

2019. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!