Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki kapott valamilyen szabály...

Ki kapott valamilyen szabály szerint nevet?

Figyelt kérdés
Ki kapott valamilyen minta/ szabály szerint nevet a szüleitől? Pl: minden gyerek neve M betűvel kellett kezdődnie, csak 5 betűs nevet adtak, a nagymama/nagypapa nevét kapták a gyerekek ilyen olyan változatban, csak virág neveket adtak vagy bármilyen rendszer ami megszabta a névadást.

2019. szept. 26. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
En nem ilyet kaptam, viszont ilyet fogunk adni. Ez annyiban kimerul, hogy a masodik nevet a gyerekeinknek a szuleink, nagyszuleink utan adjuk.
2019. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ja es nem szabaly vagy kotelesseg miatt, hanem mert nagyon szeretjuk oket. Van aki mar sajnos nem el, igy tovabb adjuk a nevuket. Illetve nalunk nincs fiu a csaladban, igy a vezeteknevet nem visszuk tovabb, de szeretnem Edesapam keresztnevet masodik nevkent tovabb adni.


#1

2019. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Én sajnos anyám után kaptam a nevem mondván az első lány kapja az anya után, első fiú apa után. Amugy sem egy kreatív nő, így nem kellett sokat gondolkodnia. Borzasztó a nevem, utálom, de mivel mindenki igy ismer, mindenhol így vagyok feljegyezve, nem változtatom meg, nagyobb lenne a macera. Megszoktam, de én igyekeztem olyan nevet adni a gyereknek, amiért nem fog utálni.
2019. szept. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
4 db E betűs lányunk van. Szeretik, h így is összetartoznak. 😊
2019. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk teljesen véletlenül lett mindkét gyereknek N betűs neve, ezek tetszettek. Mi hárman vagyunk tesók, semmilyen rendszer nincs sem a betűkben ill van amelyik tesómnak 2 keresztneve van de nekem csak 1 úgyhogy mi nem így kaptunk nevet. A férjemnél van egy név aminél ő a 3. generáció aki kapta, neki második neve de kijelentette, hogy szerinte (is) szörnyű, nem szeretné továbbvinni akármennyire tiszteli is a családját.
2019. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Unokatesómék N betűsek: Norbert, Noémi, Nóra és Nikoletta.
2019. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Duggar csalad: minden gyerekük, mind a 19 J-betus.
2019. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Engem úgy hívnak, ahogy a dédanyámat, a lányomat úgy fogják, ahogy anyukámat és a mamámat. Nekik ugyanaz volt a nevük.
2019. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem szabályszerint, de a családban lévő két kislánynak a neve követik egymást a sorrendben. Azért érdekes, mert


Elsőszülött, K betűs, szeptemberi

Másodszülött, L betűs, októberi


:) Ha jól tudom volt már szó harmadik gyermekről is, vicces lenne, ha novemberi gyermek lenne, M betűs névvel.

2019. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A sogoromeknal az állatok és a gyerekek nevei egymást követő betűk az abc-ben. Ashley kutya, Bram fiúgyermek, Cloe macska, Daan fiúgyermek, Els macska, Fred fiúgyermek, Gail kutya
2019. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!