Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játszótéren, magadban, miket...

Játszótéren, magadban, miket gondolsz más anyukákról/gyerekekről?

Figyelt kérdés
Megfigyeled hogy viselkednek,milyen ruhában vannak,stb. ?
2019. szept. 29. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmit se gondolok, mert a saját másfél éves gyerekemmel foglalkozom. Most kezdett el magabiztosan járni, megyek utána, segítek neki mindenhová felmászni, hintába rakom, csúszdánál kéri fogjam a kezét stb. Szóval kb. észre sem veszem a többit.
2019. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Megnézem, hogy az anyuka hogyan néz ki szülés után x évvel (kb milyen idős a gyerek)
2019. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Anyukákról szexuális dolgokat, a gyerekekről meg azt, hogy milyen jó, hogy nem az enyémek.
2019. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Utálom a játszótereket, ha lehet, kerülöm. Nem bírom, ahogy tömörülünk és erőltetve mosolygunk egymás gyerekére, akiket valójában se cukinak nem látunk, se nem szimpatikusnak. Helyette inkább kirándulok a gyerekeimmel, vagy itthon játszunk.
2019. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem érdekelnek más anyukák, főleg nem a ruhájuk. Csak a gyermekeim.
2019. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Én nem csak magamba fordulok, hanem nyitott szemmel járok, nem csak a játszótéren, máshol is megnézem az embereket. Nyilván véleményem is van, van, aki szimpatikus, van, aki soha nem lesz az. Vannak igényes nők és totál igénytelenek. Gyerekek is egyik cuki, másik idegbeteg verekedős.
2019. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem figyelem, de észre veszem.

Pl: a másik hisztiző gyereke "jóleső érzéssel" tölt el, hogy "jaj de jó, nem csak az enyém" 😂

2019. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben semmit. Megnézem a ruháját, a haját, a gyerekét, és ennyi. Nem itélem el, nem bámulom, nem méregetek. Kb annyira nézem meg, mint más embereket az utcán.
2019. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megfigyelem.


Elsőként azt, hogy hol helyezkedek el hozzájuk képest, kiknek a kezén van gyűrű, én vagyok e az egyetlen egyedülálló anya.


Aztán azt, hogy néznek ki, hogy öltöznek hozzám képest, kivel találhatnék közös hangot.


Aztán azt, hogy bánik a gyerekével. Ha le se tojja vagy ha szidja, akkor nem szimpatikus, elkerülöm, a gyerekét meg szoktam dicsérni, ha hallom, hogy az anyja alázza(buta, rossz, mitcsinálszmár, nemúgykell, ügyetlen, lüke, béna vagy), nem bírom elviselni..


Ha valakinek szimpi a gyereke, vagy a gyerek szülője, akkor bàtorítom az enyém, hogy a közelében legyen. Pl az enyém egyedül van, megkérdezem nincs e kedve csúszdázni(ahol a másik gyerek van), vagy hogy menjen haverkodni, nézze csak, az a kisgyerek ott van egyedül, hátha akar vele játszani(általában akarnak).


Azt nem firtatom ki épp hogy néz ki, ha leharcolt, ugyanúgy rendben van, mint aki majd ki csattan.

2019. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

"kiknek a kezén van gyűrű, én vagyok e az egyetlen egyedülálló anya."


Első terhességem óta nem jön rám a gyűrűm, hiába fogytam vissza. ;)

2019. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!