Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

Fiú-lány ikerpárunk lesz és nekem is és a páromnak is nagyon tetszik a Sebestyén név. De a családi és ismerősi körben is többen leszólták, hogy milyen borzalmas és becézhetetlen név. Pedig szerintem még stílusban is menne a lánynevünkhöz, ami az Eszter. A vezetéknév Villányi.

Eddig biztosak voltunk a névválasztásban, de amióta többen is nemtetszésüket fejezték ki, elbizonytalanodtam.


2019. szept. 29. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam Sebestyén, Sebinek becézzük

Nyilván elfogult vagyok vele, számomra a világ legszebb neve :)

Szóval lehet becézni, ritka név de nem meghökkentő, szerintem rendben van, a vezetéknévvel együtt is.

2019. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám így a gyerekemet,de véleményem szerint egész jó. Nem gyakori,de nem túl kirívó. Ne hallgassatok senki másra,ez egy teljesen vállalható név.
2019. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem teljesen jó nevek. A Sebestyén is szép (Sebinek vagy Sebőnek beceznem), de az Eszter különösen kedvenc. Ha lesz egy lányom (három fiam van, köztük egy ikerpár) biztos esélyes név lesz.
2019. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nektek kell, hogy tetszen, nem másnak. Közeli rokonaink kivételével mindenki más akkor tudta meg a nevét amikor megszületett. Soha nem fogtok olyan nevet találni, ami minden egyes embernek tetszik.
2019. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Az Eszter tetszik, de nem adnám, mert iszonyú gyakori a 25-30 alattiak körében.

A Sebestyén ritka, de szerintem nagyon szép.

2019. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű név! Ez lett volna a lanyom neve, ha fiúnak születik... :) Van a távoli rokonságban, Besinek, Bestyének, Sebőnek becézik.
2019. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Az Eszter szép név. A Sebestyén viszont túl hosszú lenne a 3 szótagos vezetéknévhez, és szerintem nem is illik hozzá.

De ha nektek tetszik, akkor nincsen semmi baj. Legalább nem a 4682. Bence születik majd azon a héten.

2019. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg pont az Eszter nem tetszik :/

Na de nehogy ezmiatt arról is lemondjatok.

Ti gyermekeitek lesznek, senkinek semmi köze hozzá.

Egyébként gratulálok, szuper, hogy ikrek és egyik fiú masik lány😊

2019. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, adjátok nyugodtan, végre nem egy Benike. Nálunk is listás volt a nem magyar verziója (külföldi férj) de lányunk lett. :)
2019. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám ezt a gyerekemnek. Viszont alapvetően egy jó név szerintem, illik a vezetéknévhez. Ha nektek tetszik, adjátok és ne hallgassatok mások véleményére.
2019. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!