Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki, hogy bírja egyedül....

Ki, hogy bírja egyedül. Otthon a gyerekkel? Más is volt így ezzel?

Figyelt kérdés

Első gyerek,4hónapos

Párom egész nap dolgozik,ha hazaér segít este,panaszom nem lehet rá.Csak rossz mindig egyedül,itthon,minden nap ,elmegyünk a városba néha,boltba meg ilyenek.Szülők nem tudnak segíteni,dolgoznak ők is.Közös program a párommal szinte nincs is.Nehezen fogadom el.az új életem,pedig tudtam,hogy erre kell számítsak,de mégis.olyan nehéz nekem.Sokszor egyedül érzem magam.


2019. szept. 30. 11:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
66%
Hát nagyon nehéz nekem is. A sok egyedullettol neha kezdek en is megkattani. Most rgy picit jobb hogy mi már jarunk jatszoterre es van sok anyuka ott (nekem mar 1 eves) plusz aokat telefonálok es chatelek
2019. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg inkább élvezd ki ezeket a nyugis hónapokat, amíg ketten vagytok, mert 9-10 hónapos kortól jön majd a rengeteg csavargás, hiszen egy kisgyereket mindig vinni kell játszótérre, sétálni friss levegőre, kirándulni, állatkertbe, játszóházba és még sorolhatnám. Nekem életem legnyugisabb és legszebb hónapjai voltak kettesben, nem kellett sehova időre menni, sietni, a barátaimmal pedig a neten tudtam tartani a kapocsolatot. Miért vagy mindig egyedül? Nincs egy barátnőd sem, aki rádnézne? Miért nem mozdulsz ki hétvégente, ha ennyire magányos vagy? Gondolom a párod vigyázna a kicsire addig, amíg szórakozol. Miért kéne a szülőknek segíteni? Ez ma a trend, hogy mindenki a szülei segítségét várja? Egy 4 hónapos kisgyerek mellett hogy lehet unatkozni? Én ezt komolyan nem értem.
2019. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Átjön néha egy szomszéd meg a volt munkatárs vagy séta közben összefutok ismerőssel,de ezek kis idők.90%-ban egyedül vagyok.Úgy érzem néha,hogy bekattantam.Mindig ugyanaz,főzés,mosás,takarítás stb.Nem.jó egyedül lenni.
2019. szept. 30. 11:56
 4/30 A kérdező kommentje:
Nappal szinte nem is alszik,2x 3x 20perceket...
2019. szept. 30. 12:00
 5/30 anonim ***** válasza:
28%

Olyan állással, ahol a férfi nem tud otthon maradni, nem vállalnék gyereket.

Együtt 20szor jobb.

2019. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Volt sok gond vele.Hasfájás,nappali alvások...

Párom nem viszi el egyedül sehova és nem marad itthon vele egyedül sajnos...

2019. szept. 30. 12:03
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
2es nem azt irta hogy unatkozik hanem hogy maganyos és nem vagyunk egyformak nem mindenki elvezi az elejet ettol neme leszunk se jo se rossz szulok. Es napkozben nehez athivni barkit is ha mindenki dolgozik korulotted (1es voltam)
2019. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanígy vagyok mint te, utálom.....

8 hós baba

Sírni szoktam minden nap

2019. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok,hiszen ezer a dolog a gyerek mellett,főleg voltak gondok is vele.
2019. szept. 30. 12:15
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Ismermedj össze más baba-mama párosokkal, és bandázzatok együtt.
2019. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!