Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti hol fogtok/hova...

Anyukák ti hol fogtok/hova fogtok vissza menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Sajnos éppen mielőtt kiderült a terhesség megszűnt a munkahelyem. Lassan kezdtem nézelődni hova lehetne de fogalmam sincs..
2019. okt. 1. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maradok a kereskedelemben,elkezdem a aulit, amivel feljebb juthatok akár a cégnél, ahova visszamegyek.
2019. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem vállalkozásom volt amit nem szeretnék folytatni, most meg már ott tartok hogy vissza kéne menni dolgozni de nagyon nehéz.

Kevés nagyon az egy műszakos munka, kevés az olyan munka ahol normális időben végzel és azért a gyerekeddel is tudsz minőségi időt tölteni, kevés hogy hétvégén ne dolgozz..

Most angolozok ezerrel, meg webfejlesztés,marketing vonalon gondolozok/tanulok ,lehet lesz is ilyen lehetőségem hogy ebbe dolgozzak, ez lehetne home office is.

Most elég sok online tanfolyam jön a piacra, érdemes míg munkát keres az ember fejleszteni magát.

2019. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Igen nekem is ezek a problémáim amit leírtál..
2019. okt. 1. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan a munkahelyem, de nagy valószínűséggel nem fogok tudni visszamenni oda, mert nem tudjuk akkor megoldani a gyerekek felügyeletét. Mindenképpen keresnem kell egy " kismama műszakos" munkahelyet. Még van majdnem másfél évem, szóval csak találok valamit majd.
2019. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is megvan a munkahelyem, de nem fogok már visszamenni. Egészségügyben dolgozom, egy megyei kórházban vagyok /voltam dietetikus, a munkaidő nem volna vészes, de a leterheltség annyi pénzért igen, így pályaelhagyó nem leszek, de a magánszférában folytatom tovább. Már kaptam azelőtt is ajánlatot egy közeli klinikáról, igaz, autóznom kell, de nem lesz több így sem 25 percnél az út, lényegesen több fizetésért, emberibb körülmények között, normálisan megbecsülve. Elég volt a közegészségügyből egy életre, így is kisebbfajta csoda, hogy ilyen sokáig húztam itt, de hát lojális, kitartó alkat vagyok, a választott szakmám iránt elkötelezett.
2019. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is egy kórházban dolgozom. Odamegyek vissza, de még fogalmam sincs hogy oldom meg. Viszont tartósan nem maradhatok ott én sem. Túl nagy a stressz, a leterheltség.
2019. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoc. gondozó vagyok, házi segítségnyújtásban dolgoztam. Oda megyek vissza. Szabad a hétvége, 7-től 3-ig tart a munkaidő. Ráadásul utazni se kell, ovi is van, szerencsésnek mondhatom magam.
2019. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónő vagyok fekvő osztályon. Oda valószínűleg nem fogok tudni visszamenni, mert 12 órás munkarend van, és egyik műszakot sem tudnám vállalni, mert nappalos műszak esetén a férjem nem ér haza, mire menni kell a gyerekekért, és éjszakás műszak esetén nem ér haza, mire nekem kellene mennem. A mi osztályunkon meg nincs állandó délelőttös műszakra lehetőség. Illetve lenne, de azt csak puncsosok kaphatják meg. Szóval keresnem kell olyat, amit tudok igazítani a férjem munkarendjéhez.
2019. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 19 voltam, mikor megszületett az első gyermekünk, érettségire már terhesen mentem, de még nyáron diák munkáztam, viszont normál munkaidős állásom nem volt, így végig az alap gyest kaptam. Gyermekünk fél éves korától gondnokként dolgoztam a társasházban, ahol laktunk, és a párom vállalkozásában voltam koordinátor,illetve ügyintéző, szintén otthon. Amíg gyesen voltam, felnőttképzésben boltvezető és gyógynövény eladó suliba is jártam, ez lett a szakmám. 2,5 éves volt a lányunk, mikor a párom vállalkozását sajnos meg kellett szüntetnünk, addigra kifizettük a lakást, és részmunkaidőben kezdtem el dolgozni egy nagyáruházban. Most várjuk a második babát, a lányunk 7 éves lesz, volt közben pár állásom, illetve megcsináltam még egy OKJ szakmát, 3 éve egy nagyobb állami cégnél dolgozom, itt több telephelyen voltam már, illetve volt, hogy vezetőség váltás miatt nem jöttem ki az új főnökkel, ki léptem, el jöttem másik helyre dolgozni, és vissza hívtak ugyanehhez a céghez, de megint másik telephelyre, ahol jelenleg is vagyok, elég kényelmes pozíció, pénztáros, illetve némi papír munkát intézek, amíg tudok, a terhesség alatt maradok dolgozni, és ide szeretnék vissza jönni, most már nem csak az alap gyest fogom kapni, de azért van félre tett pénz a számlámon, ha kevesebb lenne a kerestem, le tudok venni minden hónapban kipótolni,ha szükséges. A két gyermekünk közt lesz 7 év :)
2019. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itthon vagyok a fiammal és jön a kistesò. Most vágtam bele az online networkerkedésbe. A neten épitgetem a vállalkozásom. Gyerek mellett tökéletes. Igaz, idő kell amíg kiépül, dehát van 3 évem :)
2019. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!